“Lokomotiv” yarim himoyachisi Levan Arveladze klub matbuot xizmatiga yakunlangan mavsum haqida qisqacha fikrlarini bildirdi. – Ilk navbatda yakunlangan mavsum haqida fikr bildirsangiz? – Yo’l oson o’tmadi. Menda O’zbekiston Superligasi tajribasi
👉 Proliganing ushbu mavsumi o‘z nihoyasiga yetdi. “Lokomotiv” musobaqa yakunlariga ko‘ra, g‘oliblikni qo‘lga kiritib Superliga yo‘llanmasiga ega chiqdi. 👉 Asosiy jamoamiz 20ta o‘yinda maydonga tushib, 41 ochko to‘pladi. To‘plar nisbati
ProLiganing 20-turi doirasida “Aral”ga qarshi bahsdan keyin jamoamiz bosh murabbiyi Mirko Yelichich matbuot anjumanida qatnashdi. – Avvalo “Aral” jamoasiga kurash uchun rahmat aytmoqchiman. Ularga qarshi hamma o‘yinlarimiz qiyin o‘tdi. Mavsum

Полузащитник «Локомотива» Леван Арвеладзе кратко прокомментировал завершившийся сезон пресс-службе клуба. — Прежде всего, не могли бы вы поделиться своими впечатлениями о завершившемся сезоне? — Дорога была непростой. Могу сказать это,
👉 Этот сезон Профессиональной лиги подошел к концу. По итогам соревнований «Локомотив» выиграл чемпионат и обеспечил себе место в Суперлиге. 👉 Наша основная команда провела 20 матчей и набрала 41
После матча с «Аралом» в 20-м туре ПроЛиги главный тренер нашей команды Мирко Еличич посетил пресс-конференцию. — Прежде всего, я хотел бы поблагодарить команду «Арал» за борьбу. Все наши матчи
Про-Лига | 20-й тур «Арал» — «Локомотив» 1:0 Гол: Иззатилла Абдулхаков (90-я минута пенальти).
Про-Лига | Раунд 19 «Олимпик-Мобиуз» — «Локомотив» 1:1 Голы: Саидхон Хамидов (51) – Никола Попович (33). Незабитый пенальти: Мейирбек Реджабалиев (49).