🚂 “Lokomotiv” futzal klubi mana shu tarkib bilan 🏆 O‘zbekiston Kubogida ishtirok etadi
“Lokomotiv” yangi mavsum oldidan tayyorgarlik bosqichini Turkiyaning Antaliya shahrida olib bordi. Unda jamoamiz 6 nazorat o’yinida ishtirok etdi va 1 g’alaba, 3 durang va 2 mag’lubiyat qayd etdi: “Lokomotiv” –
👑 U qaytdi! Diyorjon Turopov yana biz bilan
25.02.2025
Yangi mavsum oldidan seleksiya ishlari davom etadi. “Lokomotiv” 141 o’yinda qatnashib, 17 gol va 19 assist qayd etgan Diyorjon Turopov jamoamizga qaytganini ma`lum qilamiz. Besh yarim mavsum davomida klubimiz uchun
Yig’indagi so’nggi o’yinda g’alaba
24.02.2025
Bugun jamoamiz Antaliya-2025 yig’inidagi so’nggi nazorat o’yinini o’tkazdi. Unda Gruziyaning “Gareji” jamoasi raqib bo’ldi. Bahsida 18 yoshli Sayiddin Mavlonov va 15 yoshli Abdulaziz Shukurovning gollari evaziga jamoamiz g’alabaga erishdi. “Lokomotiv”
Jamoamiz Antaliyadagi to’rtchi nazorat o’yinini o’tkazdi
17.02.2025
Turkiyada yangi mavsumga tayyorgarlik olib borayotgan “Lokomotiv” reja doirasidagi to’rtinchi nazorat o’yinini o’tkazdi. Unda Gruziya chempionatida o’ynaydigan “Telavi” bilan 0:0 hisobida durang qayd etildi. “Lokomotiv” – “Telavi” 0:0 “Lokomotiv”: Danil
Farruxbek Muxtorov – “Lokomotiv” futbolchisi
10.02.2025
Yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rayotgan “Lokomotiv” o‘z safini hujumkor yarim himoyachi bilan to‘ldirdi. Oxirgi besh mavsumni “Olmpik” tarkibida o‘tkazgan Farruxbek Muxtorov “temiryo‘lchilar” bilan shartnoma imzoladi. Ma’lumot uchun, Farruxbek Muxtorov 2002-yilning 16-mart
Antaliyadagi ilk nazorat o’yinida durang
08.02.2025
“Lokomotiv” – “Ufa” 0:0 “Lokomotiv”: Rahimjon Davronov, Xosrov Hananov, Vladimir Kozak, Anzur Ismoilov, Davron Hoshimov, Abdulloh Yo‘ldoshev, Bobur Asqarov, Muhriddin Zoirov, Akaki Shulaya, Nikola Popovich, Jasur Hakimov. Zaxiradan tushganlar: Shodiyor
🚂 🇹🇷 “Lokomotiv” Turkiyaga yo’l oldi
05.02.2025
Bugun jamoamiz o’quv-mashg’ulot yig’inlarini olib borish uchun Turkiya Respublikasi sari yo’l olmoqda. Yig’inlarda jamoamizning 24 futbolchisi ishtirok etadi. Qayd etish kerak, bunda 2010-yilda tug’ilgan “Lokomotiv” futbol maktabi tarbiyalanuvchisi Abdulaziz Shukurov

«Локомотив» провёл предсезонную подготовку в Анталье, Турция. Наша команда приняла участие в 6 контрольных матчах и зафиксировала 1 победу, 3 ничьи и 2 поражения: Локомотив — Уфа (Россия) 0:0 Локомотив
Продолжается селекционная работа перед новым сезоном. Сообщаем вам, что в нашу команду вернулся Диёржон Туропов, сыгравший за «Локомотив» 141 матч, забивший 17 голов и отдавший 19 результативных передач. Один из
Сегодня наша команда провела последний тренировочный матч на сборах «Анталья-2025». Соперником была грузинская команда «Гарежи». Наша команда одержала победу в матче благодаря голам 18-летнего Сайиддина Мавлонова и 15-летнего Абдулазиза Шукурова.
«Локомотив», который готовится к новому сезону в Турции, в рамках плана провел четвертый контрольный матч. Ничья 0:0 с командой «Телави», играющей в чемпионате Грузии. Локомотив — Телави 0:0 «Локомотив»: Данил
«Локомотив», готовящийся к новому сезону, пополнил свои ряды атакующим полузащитником. Фаррухбек Мухторов, проведший последние пять сезонов в «Олимпике», подписал контракт с «железнодорожниками». К вашему сведению, Фаррухбек Мухторов родился 16 марта
«Локомотив» — «Уфа» 0:0 «Локомотив»: Раҳимжон Давронов, Хосров Ҳананов, Владимир Козак, Анзур Исмоилов, Даврон Ҳошимов, Абдуллоҳ Йўлдошев, Бобур Асқаров, Муҳриддин Зоиров, Акаки Шулая, Никола Попович, Жасур Ҳакимов. Запасные: Шодиёр Шодибоев.
Сегодня наша команда отправляется в Турецкую Республику на учебно-тренировочные сборы. В тренировках примут участие 24 игрока нашей команды. Стоит отметить, что в матче также примет участие воспитанник футбольной школы «Локомотив»