Zafar Safoyev – “Lokomotiv” futbolchisi!
“Lokomotiv” futbol klubi mavsumlar oralig’idagi navbatdagi transferini e’lon qiladi. O’tgan mavsum davomida “Bunyodkor” sharafini himoya qilgan darvozabon Zafar Safoyev endilikda “Lokomotiv” a’zosi. 31 yoshli posbon klubimiz bilan 1 yillik shartnoma
Lazizbek Mirzayev: “Lokomotiv” asosiy jamoasida o’z o’rnimga ega bo’lishni istayman”
20.01.2023
Kecha “Lokomotiv” bilan professional shartnoma imzolagan Lazizbek Mirzayev o’z fikrlarini bildirib o’tdi. – Avvalo barchaga xayrli kech. Shartnomani uzaytirishdan maqsad – jamoaga yordam berish, katta tajriba olish. Qancha maydonda harakat
“Lokomotiv” Antaliyaga yo‘l olmoqda
O‘z oldiga bir yil ichida Proligadan Superligaga qaytishni maqsad qilgan “Lokomotiv” yangi mavsumga tayyorgarlikning asosiy qismini Turkiyada olib boradi. “Temiryo‘lchilar” Antaliya shahrida 20 yanvardan yig‘inga kirishib, 10 fevralga qadar mashg‘ulot
Lazizbek Mirzayev birinchi professional shartnomasini imzoladi
19.01.2023
2006-yilda tug’ilgan yosh futbolchimiz Lazizbek Mirzayev “Lokomotiv” bilan professional shartnoma imzoladi. Futbolchi o’tgan mavsum “Metallurg”ga qarshi bahsda Coca Cola Superligada debyutini amalga oshirgandi. U-21 chempionatida esa 5 o’yinda qatnashib, 3
Boyan Naydenov: “Lokomotiv” – katta nom, katta klub”
16.01.2023
“Lokomotiv” tarkibiga yaqindagina kelib qo‘shilgan Boyan Naydenov o‘zining ilk taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi. – Dastlabki taassurotlar ajoyib. Mo‘jazgina stadion, klub infratuzilmasi, umuman barchasi ajoyib. Nafaqat “Lokomotiv”, balki, Toshkentning barcha klublari juda
Boyan Naydenov “Lokomotiv” bilan shartnoma imzoladi ✍️
13.01.2023
23-dekabr kuni transferi e’lon qilingan shimoliy makedoniyalik futbolchi Boyan Naydenov klub qarorgohiga yetib keldi va shartnomaga qo’l qo’ydi. O’z oldiga yuqori maqsadlarni qo’yadigan “Lokomotiv” o’z tarkibini yoshlik va tajriba bilan
🎤 Shime Jujul: “Lokomotiv”da o‘ynab ko‘proq gol urishni xohlayman”
12.01.2023
🚂 “Temiryo‘lchilar” safiga qo‘shilgan xorvatiyalik hujumchi Shime Jujul o‘zining dastlabki taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi. – Toshkentga kelib birinchi his qilganim havoning juda sovuqligi bo‘ldi, – deydi 27 yoshli forvard. – Haqiqatan
“Lokomotiv” xorvatiyalik hujumchi bilan 1+1 ko‘rinishda shartnoma imzoladi
O‘z oldiga bir yil ichida Superligaga qaytish vazifasini qo‘ygan “Lokomotiv” legioner hujumchini qo‘shib olgani haqida xabar bergandik. Gap xorvatiyalik forvard Shime Jujul haqida ketmoqda. Bugun 27 yoshli hujumchi “Lokomotiv” PFK
Rifat Akramxo‘jayev – “Lokomotiv” menejeri ✅
09.01.2023
“Lokomotiv” PFK rahbariyati qaroriga ko‘ra, Rifat Akramxo‘jayev klub menejeri etib tayinlandi. Ma’lumot uchun, Rifat Akramxo‘jayev shu paytgacha “Lokomotiv” bolalar va o‘smirlar futbol maktabi direktori lavozimida ishlab kelayotgandi. Endilikda “Lokomotiv”ning ham
🇹🇷 Turkiya safari oldidan “Metallurg” bilan o’yin
👉 Oldin ma’lum qilganimizdek, 20-yanvar kuni “Lokomotiv” yangi mavsumga tayyorgarlik ko’rish maqsadida Turkiyaning Antaliya shahriga jo’nab ketadi. 👉 Ushbu yig’inga uchib ketish oldidan jamoamiz 19-yanvar kuni “Metallurg”ga qarshi bahs olib

Футбольный клуб «Локомотив» объявляет об очередном трансфере в межсезоне. Вратарь Зафар Сафоев, защищавший честь «Бунёдкора» в прошлом сезоне, теперь в составе «Локомотива». 31-летний вратарь подписал с нашим клубом контракт сроком
Свое мнение высказал Лазизбек Мирзаев, который вчера подписал профессиональный контракт с «Локомотивом». — Во-первых, всем добрый вечер. Цель продления контракта — помочь команде, получить много опыта. Сколько ни испробую полей,
«Локомотив» отправился в Турцию с небольшим изменением планов из-за погодных условий. На самом деле 20 января срок обучения, который должен был продлиться до 4 февраля, был продлен. Теперь посиделки в
Наш молодой, семнадцилетний игрок Лазизбек Мирзаев подписал профессиональный контракт с «Локомотивом». Игрок дебютировал в Суперлиге Coca Cola в прошлом сезоне против» Металлурга». В чемпионате U-21 принял участие в 5 играх
Боян Найденов, недавно перешедший в «Локомотив», поделился первыми впечатлениями. — Первые впечатления отличные. Стадион Можазгина, инфраструктура клуба, в общем все отлично. Не только «Локомотив», но и все ташкентские клубы работают
Боян Найденов, о переходе которого было объявлено 23 декабря, прибыл в штаб-квартиру клуба и подписал контракт. «Локомотив», который ставит перед собой высокие цели, планирует вернуться в Суперлигу Coca-Cola, гармонично совместив
🚂 Хорватский нападающий Шиме Жужуль, пополнивший ряды «Локомотив», поделился первыми впечатлениями. «Первое, что я почувствовал, когда приехал в Ташкент, — это очень холодная погода, — говорит 27-летний нападающий. — Здесь
Мы сообщали, что «Локомотив», поставивший перед собой задачу вернуться в Суперлигу в течение года, пополнил нападающего-легионера. Речь идет о хорватском форварде Шиме Жужуле. Сегодня 27-летний форвард посетил офис ПФК «Локомотив»
Решением руководства ПФК «Локомотив» Рифат Акрамхожаев назначен менеджером клуба. Для информации, Рифат Акрамходжаев до настоящего времени работал директором ДЮСШ «Локомотив». Сейчас Рифат Сайди-Анварович отвечает за результаты как основной команды, так
👉 Как мы ранее объявили, 20 января «Локомотив» улетает в Анталию(Турция), для подготовки к новому сезону. 👉 Перед вылетом на этот сбор наша команда 19 января сыграет с «Металлургом». Место