🇹🇷 Turkiya yig’inidagi yana 2 nazorat o’yinlaridagi raqiblar aniq bo’ldi
Oldinroq ma’lum qilganimizdek, “Lokomotiv” 20-yanvardan 4-fevralga qadar Turkiyaning Antaliya shahrida o’quv-yig’in mashg’ulotlarini olib boradi. Ushbu yig’in doirasida jamoamiz 6ta sinov-nazorat o’yinlarida ishtirok etishi reja qilingan. Bunga qadar jamoamiz 22-yanvar kuni
Futzal bo’yicha 6-tur o’yinlariga Qarshi shahri mezbonlik qiladi ✅
30.12.2022
Futzal bo’yicha mamlakat chempionatining 6-tur bahslari Qarshi shahrida o’tkaziladi. Ushbu tur doirasida bizni 3 qiyin uchrashuvlar kutib turibdi: 13-yanvar 11:00 | AGMK – “Lokomotiv” 14-yanvar 12:00 | “Lokomotiv” – “Jizzax-Kenteks”
U-19 jamoamiz “Paxtakor” bilan nazorat o’yinini o’tkazdi
28.12.2022
Bugun Qibraydagi stadionda “Lokomotiv” hamda “Paxtakor” U-19 jamoalari nazorat o’yinini o’tkazdi. Unda “sherlar”ning 3:1 hisobidagi g’alabasi kuzatildi. Jamoamiz tarkibidan golni Shohruh Abdumannopov kiritdi.
Futzal. Jamoamiz 5-turda 100 foizlik natija qayd etdi ✅
25.12.2022
Futzal bo’yicha mamlakat chempionatining 5-turi 3-kuni doirasidagi “Lokomotiv” – “Nasaf” bahsi yakuniga yetdi. Unda “temiryo’lchilar” ishonchli hisobda g’alaba qayd etdi, 3:1. “Lokomotiv” – “Nasaf” 3:1 Gollar: Ilyos Mallayev (8, 23),
🇲🇰 Boyan Naydenov – “Lokomotiv” futbolchisi! 🚂
23.12.2022
🚂 “Lokomotiv” yangi mavsum oldidan tarkibini kuchaytirishda davom etadi. Jamoa yarim himoya markazi shimoliy makedoniyalik tajribali futbolchi Boyan Naydenov bilan to’ldiriladi. Oldimizda bizni qiyin o’yinlar kutib turibdi, klub rahbariyati jamoa
🇷🇺 Ivan Solovyov – “Lokomotiv” futbolchisi!
Yangi mavsumda o‘z oldiga katta maqsadlarni qo‘yayotgan 🚂 “Lokomotiv” o‘z tarkibini yangi futbolchilar bilan to‘ldirishni boshladi. Bugun jamoamiz tarkibiga Ivan Solovyov qo‘shib olindi. O‘tgan mavsum “Nasaf” tarkibida o‘ynab, O‘zbekiston Kubogini
🚂 Rustam Soirov – “Lokomotiv” futbolchisi!
👉 Yangi mavsumda jiddiy maqsadlarni qo‘yayotgan “Lokomotiv” PFK o‘z safiga iste’dodli hujumchini qo‘shib oldi. 🇹🇯 Tojikiston milliy va olimpiya terma jamoasi a’zosi Rustam Soirov bugun klubimiz bilan 2 yillik shartnoma
Xurshid Muxtorovga omad tilaymiz!
Ikki mavsum davomida “Lokomotiv” sharafini himoya qilgan Xurshid Muxtorov jamoamizni tark etdi. 2022-yilgi mavsumda ikki bora jarimadan gol urib, muxlislar e’tiborini qozongan chap qanot himoyachisining kelgusi faoliyatida omad tilab qolamiz!
Yoshlarimiz O’zbekiston U-17 termasida
22.12.2022
Jamoliddin Rahmatullayev boshqaruvidagi O’zbekiston U-17 terma jamoasi Toshkentdagi yigʻinlarini yakunlab, Jidda shahriga yetib bordi. U yerda yoshlarimiz 26 va 29-dekabr kunlari Saudiya Arabistonining oʻsmirlar terma jamoasiga qarshi oʻrtoqlik uchrashuvlarida maydonga
🚂 “Lokomotiv” yangi mavsumga tayyorgarlikni 6-yanvardan boshlaydi
19.12.2022
Shu boisdan klub rahbariyati va murabbiylar shtabi tomonidan yangi mavsum uchun rejalar jiddiy tarzda ishlab chiqilmoqda. Ayni damda, jamoa tarkibiga yangi olib kelinadigan futbolchilar bilan muzokaralar olib borilmoqda. Muzokaralar yakunlanganidan

Как мы сообщали ранее, «Локомотив» проведет тренировочные сборы в турецкой Анталии с 20 января по 4 февраля. Планируется, что наша команда примет участие в 6 контрольно-пропускных играх в рамках данного
В городе Карши пройдет 6-й тур чемпионата страны по мини-футболу. В этом туре нас ждут 3 непростых матча: 13 января 11:00 | АГМК — «Локомотив» 14 января 12:00 | «Локомотив»
Сегодня на стадионе в Кибрае команды «Локомотив» и «Пахтакор» U-19 провели контрольный матч. Наблюдалась победа «львов» со счетом 3:1. В ворота нашей команды забил Шохрух Абдуманнопов.
Завершился матч «Локомотив» — «Насаф» в 3-й день 5-го тура чемпионата страны по мини-футболу. «Железнодорожники» одержали убедительную победу, 3:1. «Локомотив» — «Насаф» 3:1 Голы: Ильяс Маллаев (8, 23), Шухрат Ишчанов
🚂 «Локомотив» продолжит укреплять свою команду перед новым сезоном. Центр полузащиты команды займет Боян Найденов, опытный игрок из Северной Македонии. Впереди у нас непростые матчи, руководство клуба планирует совместить возраст
«Локомотив», ставящий перед собой большие цели в новом сезоне, начал комплектовать свою команду новыми игроками. Сегодня к нашей команде присоединился Иван Соловьев. Игрок, выигравший Кубок Узбекистана и завоевавший бронзовые медали
👉 ПФК «Локомотив», ставящий перед собой серьезные цели в новом сезоне, пополнил свои ряды талантливым нападающим. 🇹🇯 Рустам Соиров, член национальной и олимпийской сборных Таджикистана, сегодня подписал с нашим клубом
Нашу команду покинул Хуршид Мухторов, два сезона защищавший честь «Локомотива». Пожелаем левому нападающему, завоевавшему внимание болельщиков двумя штрафными голами в сезоне-2022, удачи в дальнейшей карьере! 📆 2 года 🏆 43
Сборная Узбекистана до 17 лет под руководством Джамолиддина Рахматуллаева завершила тренировку в Ташкенте и прибыла в Джидду. Наша молодежь сыграет там 26 и 29 декабря в товарищеских матчах против юношеской
Поэтому планы на новый сезон серьезно прорабатываются руководством клуба и тренерским штабом. На данный момент ведутся переговоры с новыми игроками, которые будут привлечены в команду. После окончания переговоров мы внесем