Antaliyadagi uchinchi nazorat o’yinida durang
👉 “Lokomotiv” PFK faoliyatida jamoamiz muxlislar klubi ham muhim o‘rin tutadi. Zero futbol muxlislar bilan qiziq. Ishqibozlarning stadionga kelib jamoani olqishlab turishi futbolchilarga ham katta motivasiya beradi. 🎄 Yangi yil
📞 Uch futbolchimiz milliy terma yig’inlariga chaqirildi
28.12.2021
👉 Xabaringiz bor, 2022-yilning 21-yanvar kuni O’zbekiston milliy termasi “Saitama” stadionida 🇯🇵Yaponiya termasiga qarshi bahs olib boradi. 🚂 Ushbu uchrashuvda qatnashish uchun “Lokomotiv”dan himoyachilar Islomjon Qobilov, Jaloliddin Jumaboyev hamda hujumchimiz
🚂 “Lokomotiv” PFK va Orient Finans Bank bolajonlarni bayram bilan tabrikladi 🎄
27.12.2021
👉 Har yil Yangi yil bayram arafasida “Lokomotiv” futbol klubining bemor bolalar holidan xabar olishi an’anaga aylandi. 👉 Bugun ham jamoamiz murabbiylar shtabi va futbolchilar “Lokomotiv” PFK titul homiysi Orient
Jaloliddin Jumaboyev 2011-yilgi tarbiyalanuvchilarimiz bilan uchrashdi
26.12.2021
Yangi yil bayramiga oz vaqt qolmoqda. Asosiy jamoamiz himoyachisi Jaloliddin Jumaboyev 2011-yilda tug’ilgan tarbiyalanuvchilarimiz bilan uchrashdi va stadionimiz, klub qarorgohini birga sayr qildi. Yosh futbolchilar kelajakda o’zlari o’ynaydigan stadion, kiyim
Ravshan Eliboyev: “Ushbu mavsumda 10ta gol urmoqchiman”
25.12.2021
“Lokomotiv” futzal jamoasi darvozaboni Ravshan Eliboyev 4-tur yakunlari borasida o’z fikrlarini bildirib o’tdi. – 4-tur o‘yinlari haqida. Mavsumda ilk marta mag‘lub bo‘ldik. Keyin esa og‘ir o‘tishi kutilgan o‘yinda 11ta gol
Futzal. 2021-yil g’alaba bilan yakunlandi ✅
24.12.2021
Futzal bo’yicha mamlakat chempionatining 4-tur o’yinlari jamoamiz uchun yakunlandi.👇 ✌️ Tur doirasidagi so’nggi o’yinda “Lokomotiv” futzal jamoasi “Nasaf”ga qarshi bahs olib bordi va yirik 11:3 hisobida g’alabaga erishdi. ⚽️ Uchrashuvda
❌ Futzal. Mavsumda ilk marta mag’lub bo’ldik
23.12.2021
Futzal bo’yicha O’zbekiston chempionatining 4-tur 2-kungi bahslari start oldi.👇 Kunning ilk bahsida “Lokomotiv” futzalchilari AGMKga qarshi bahs olib bordi va mavsumda ilk marta mag’lubiyatga uchradi. Umuman olganda bugun jamoamiz uchun
U-18 chempionati yakunlari. Kim nechta gol urdi?
21.12.2021
👉 Bu yilgi U-18 chempionatida “Lokomotiv” U-18 23 jamoa orasida 8-o‘rinni egalladi. Yosh “temiryo‘lchilar” 23 o‘yinda 38 ochko to‘plashdi. Shuningdek, futbolchilarimiz raqiblar darvozasiga 35ta gol urishga muvaffaq bo‘lishdi. 👉 U-18
🚂”Lokomotiv” “Adidas” bilan hamkorlikni yo’lga qo’ydi👇
✍️ “Lokomotiv” PFK “Adidas” brendi bilan shartnoma imzoladi. 👕 Yangi mavsumda jamoamiz futbolchilari, murabbiylari aynan ushbu brend ostidagi liboslardan foydalanishadi. 🚚 Shuningdek, liboslar, mashg’ulot anjomlari va futbolchilar uchun kerakli bo’lgan
“Lokomotiv” Temurxo‘ja Abduxoliqov bilan iliq xayrlashdi 🚂⚽️
18.12.2021
Jamoamizni yana bir yetakchi futbolchi, mohir hujumchi Temurxo‘ja Abduxoliqov tark etdi. Temurxo‘ja bu mavsum Superliga va O‘zbekiston Kubogi bahslarida 15ta gol urishga muvaffaq bo‘ldi. 👉 U Superliga bahslarida 14ta gol

Завершилось голосование за MVP года по версии наших болельщиков. Стоит сообщить, что хавбек Гулом-Хайдар Гулямов во второй год подряд был признан лучшим игроком команды
Голкипер нашей футзальной команды Равшан Элибаев дал интервью пресс-службе клуба: Давайте для начала о 4 туре. Вы вначале первые проиграли в сезоне, а затем в следующем матче забили аж 11
В Джизаке состоялись матчи чемпионата страны по мини-футболу, в котором принимает участие и наша команда. В первой встрече, подопечным Ахада Юсупова противостояла команда АГМК, которая является основным нашим соперником в
👉 В Намангане проходит турнир «Кубок Олимжона Ахмедова», в котором принимают участие учащиеся нашей футбольной школы из группы 2009 г.р. ⚽️ В последнем туре группового раунда, наша команда одержала победу
Нашу команду покинул еще один футболист. На сей раз нападающий Темурходжа Абдухаликов. В этом сезоне Темурходжа забил 15 голов в матчах Суперлиги и Кубка страны 🚂 ПФК «Локомотив» выражает благодарность
Наш экс-тренер вратарей испанец Даниэль Чабрера, который работал во второй половине прошлого сезона, а также в этом году, скончался в возрасте 29 лет из-за проблем с сердечной недостаточностью 🚂💨 Семья
👉 Как мы сообщали ранее, сегодня состоялась встреча между руководством команды и тренерским штабом 👉 На данной встрече, стало известно кто войдет в тренерский штаб нового главного тренера Дениса
Сегодня состоялась встреча между руководством клуба, а также тренерским штабом 👇 На данной встрече были обсуждены выступления в Суперлиге и Кубке Узбекистана, а также планы на следующий год 👉 Руководство
ПФК «Локомотив» попрощался с шестью футболистами основной команды. Голкипер Жавохир Ильясов, защитники Шухрат Мухаммадиев, Хуршид Мухторов, полузащитники Садриддин Абдуллаев и Жавохир Сиддиков, а также нападающий Марат Бикмаев 🚂 Об изменениях отдельно
В этом сезоне Суперлиги наши ребята отличились 37 раз. А больше всего мячей на счету нападающего Темурходжи Абдухаликова Темурходжа нанёс 14 точных ударов, став вторым в гонке бомбардиров чемпионата. Азиз Аманов,