Mikael Sekeyra: “Aral Samali” yanada kuchayishi va rivojlanishi uchun tabiiy maydonda o’ynashi kerak”
29.04.2021
O’zbekiston kubogi 3-turidan o’rin olgan “Aral Samali” – “Lokomotiv” (1:5) uchrashuvidan keyin mehmonlar bosh murabbiyi Mikael Sekeyra matbuot anjumanida qatnashdi. Muxlislarga kattakon rahmat aytaman. Ular bizni juda yaxshi kutib olishdi.
😎 Coca Cola O’zbekiston Kubogining 3-turida ham g’alaba!
28.04.2021
Jamoamiz Coca Cola O’zbekiston Kubogining 3-turidda hama g’alabaga erishib, 100 foizlik natija bilan pley-off yo’llanmasiga ega chiqdi. ARAL SAMALI – LOKOMOTIV 1:5 Hakamlar: SHuhrat Rajabov, SHerzod Kamarov, Sardor Hakimov, Erlan Nurjanov
😍Ayollar jamoamizdan kambek! 📹
27.04.2021
Bugun Ayollar Oliy Ligasining 3️⃣-turi doirasidagi bahslar bo’lib o’tdi. 👇 Unda ayollar jamoamiz Namanganda “Navbahor-W” mehmoni bo’lib, 3:2 hisobida g’alabaga erishdi. “Navbahor-W” – “Lokomotiv-W” 2:3 ⚽️ Ro’zixon Asqarova, 5 (0:1),
U-18 jamoamiz mavsumni yirik mag’lubiyat bilan boshladi
Bugun U-18 Birinchiligida mavsum start oldi. Dastlabki turda jamoamiz “Qo’qon-1912″ni qabul qilib, 1:4 hisobida mag’lub bo’ldi. Jamoamiz tarkibidan yagona golni Ali Abdurahmonov kiritdi.
“Lokomotiv”ning navbatdagi o’yinga tayyorgarligi davom etadi
26.04.2021
🏆 Jamoamiz 28-aprel kuni Coca Cola O’zbekiston Kubogining 3-turi doirasida “Aral-Samali” jamoasiga qarshi bahs olib boradi. 🚂 Coca Cola O’zbekiston Kubogining dastlabki ikki turida g’alabaga erishgan jamoamiz pley-off bosqichiga yo’llanmani
Abdumavlon Abdujalilov: “Ayni damda faqat g‘alabalarni o‘ylash kerak”
25.04.2021
O‘zbekiston Kubogida “Turon” ustidan qozonilgan g‘alabadan keyin “Lokomotiv” posboni Abdumavlon Abdujalilov o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi. – Bugun ilk marta quruq o‘yin o‘tkazdingiz. O‘yindan taassurotlar qanday? – Rostdan ham, quruq o‘yin
🎤 Mikael Sekeyra: “Ramazon oyida 9 kun ichida 3 o‘yin o‘tkazish oson emas”
24.04.2021
O‘zbekiston Kubogining 2-turi doirasida “Turon” ustidan qozonilgan g‘alabadan keyin “Lokomotiv” bosh murabbiyi Mikael Sekeyra o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.👇 – O‘yinni yaxshi boshlay olmadik. Startda o‘zimizni ko‘rsata olmadik. Dastlabki 15 daqiqalikdan
👱‍♀️ Ayollar futboli. 2-turda yirik mag’lubiyat
23.04.2021
Bugun TTYMI stadionida Ayollar Oliy ligasining 2-turi doirasidagi “Lokomotiv-W” – “Sevinch” bahsi bo’lib o’tdi.👇 “Lokomotiv-W” – “Sevinch” 0:4 Gollar: Jesika Kruchinina (31-avtogol), Nilufar Qudratova (55), Laylo Shodiyeva (64), Maftuna Shoyimova
🎤Mikael Sekeyra: “Dam olishga vaqt bo’lmayapti. Ro’zador futbolchilar dam olishi kerak”
20.04.2021
O‘zbekiston Kubogining 1-turi doirasida “Andijon” maydonidagi g‘alabadan keyin “Lokomotiv” bosh murabbiyi Mikael Sekeyra o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.👇 – Chiroyli yutuq bo‘ldi. 3 kungina oldin “Bunyodkor”ga qarshi o‘yinda qatnashgandik. Shu boisdan
🔥 Coca Cola O’zbekiston Kubogi g’alaba bilan boshlandi!
Coca Cola O’zbekiston Kubogining 1-turi doirasida “Andijon”ga qarshi o’yin bo’lib o’tdi. “Andijon” – “Lokomotiv” 1:2 Hakamlar: Vadim Agishev, Rishat Nugmanov, Doniyor Saylavov, Akmal Rahimov Nazoratchi: Rashid Aytekov Komissar: Jahongir Rahmatullaev Gollar: Temurxo’ja Abduxoliqov

И в 3 туре группового этапа Кубка страны у «Локомотива» победа!
«Железнодорожники» вылетели в Нукус на 3 матча группового раунда Кубка Узбекистана, где соперником был местный «Арал Самали» из ПроЛиги. Так как подопечные Микаэля Секейры уже обеспечили выход в следующую стадию,
Камбэк женской команды «Локомотива» в Намангане
В Намангане прошел матч 3 тура чемпионата страны среди женских команд. На своем поле представительницы «Навбахора» приняли подопечных Дмитрия Смирнова. На старте встречи, Рузихон Аскарова эффектным образом забила со штрафного,
Первенство U-18. Юные «железнодорожники» стартовали с поражения
27 апреля стартовало первенство Республики среди юношей не старше 18-ти лет. Нашу команду в этом сезоне возглавил опытный тренер Вазген Манасян. Первый матч наши ребята сыграли против гостей из «Коканда-1912».
Абдумавлон Абдужалилов поделился впечатлениями от победы над «Туроном»
Сегодня вы впервые сыграли за «Локомотив» на ноль. Какие ощущения от игры? Разумеется, очень приятно ощущать то, что ворота «сухие». Сколько бы не забила команда, все равно хочется сохранить свои
Микаэль Секейра: «Непросто играть в месяц Рамадан 3 раза за девять дней»
Микаэль Секейра прокомментировал прошедший матч Кубка Узбекистана с яйпанским «Тураном» (2:0): Мы не смогли хорошо начать игру. Первые 15 минут играть довольно нервно, но затем нашли свою игру и стали навязывать
Кубок Узбекистана. «Локомотив» одерживает победу над «Туроном» обеспечив место в следующий этап
«Железнодорожники» сыграли против яйпанского «Турона». Обе команды перед встречей были лидерами турнирной таблицы Группа А в Кубке страны. Все голы были забиты во втором тайме. Сперва Марат Бикмаев забил гол, воспользовавшись
👱‍♀️ Женский футбол. Крупное поражение во втором туре
Сегодня на стадионе ТашИИТ состоялся матч второго утра женского чемпионата страны. Наша команда принимала каршинский «Севинч». В матче зафиксирована крупная победа гостевой команды👇 «Локомотив-W» — «Cевинч» 0:4 Голы: Жесика Кручинина
Микаэль Секейра: «Нет времени на отдых»
Микаэль Секейра поделился своим комментарием по поводу матча Кубка Узбекистана в Андижане Красивая победа получилась. Всего три дня назад мы встречались с «Бунедкором», поэтому не было времени на отдых. В
«Локомотив» одержал победу в первом туре Кубке Узбекистана
«Железнодорожники» сыграли в матче Кубка Узбекистана против команды «Андижан» в гостях. Матч являлся первым для нашей команды в групповом этапе Кубка. В первом тайме команды не отмечались результативными действиями. Единственный