Antaliyadagi uchinchi nazorat o’yinida durang
👉 Bu yilgi Toshkent shahar chempionatida dastlabki uchta tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi. ✅ Ushbu musobaqada “Lokomotiv” futbol maktabining to‘rtta yosh toifasida futbolchilari ishtirok etmoqda. Bular – 2005, 2006, 2007 va
“Lokomotiv”ning dastlabki 3 turdagi statistikasi qanday bo’ldi?
28.03.2021
Ayni damda FIFA kunlari davom etmoqda. Bugungi kunda qadar esa Coca Cola Superligasida 3 tur o’yinlari bo’lib o’tdi. Xo’sh, dastlabki 3 turdan keyin xulosalar qanday bo’ldi? “Lokomotiv” uchun mavsum og’ir
Futbolchilarimiz 3️⃣ kunlik ta’tilga chiqishdi
19.03.2021
➡️ FIFA kunlari sabab Superligada 1-aprelga qadar tanaffus yuzaga keladi. ➡️ Kecha bo‘lib o‘tgan “Turon”ga qarshi bahsdan so‘ng asosiy jamoamizga uch kun ta’til berildi. ⚽️ Mashg‘ulotlar 22 martdan davom ettiriladi.
🇺🇿 O’zbekiston Coca-Cola kubogi guruh bosqichiga qur’a tashlandi
18.03.2021
Unga ko’ra, “Lokomotiv” A guruhidan o’rin oldi va “Turon”, “Aral Samali” hamda “Andijon” jamoalariga qarshi bahs olib boradigan bo’ldi.
Coca Cola Superligasining 3-turida durang qayd etdik
“Lokomotiv” Coca Cola Superligasining 3-turida Yaypanda “Turon” bilan durang qayd etdi. Coca Cola Superliga. 3-tur TURON – LOKOMOTIV 2:2 18 mart 2021 yil. Yaypan. “O’zbekiston” stadioni. 16:15 Hakamlar: Ilgiz Tantashev,
3-tur o‘yinlaridan so‘ng Superligada tanaffus yuzaga keladi
✅ O‘zbekiston milliy terma jamoasi FIFA kunlarida Toshkentda ikkita o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazadi. 25-mart ➡️ Gana 29-mart ➡️ Iroq 👏 Bu o‘yinlarga “Lokomotiv”dan 4 nafar futbolchi chaqirildi: Javohir Ilyosov, Islom Qobilov,
“Lokomotiv” rasmiy mashg‘ulot o‘tkazdi ⚽️
17.03.2021
👉 Ertaga jamoamiz Superliga 3-tur bahsida maydonga tushadi. ➡️ “Turon” bilan kechadigan uchrashuv oldidan “temiryo‘lchilar” Yaypandagi stadionda mashg‘ulot o‘tkazishdi.
U-21 jamoamiz “Turon”ga mag’lub bo’ldi
U-21 Birinchiligining 3-turida jamoamiz “Turon”ga mag’lub bo’ldi. TURON – LOKOMOTIV – 1:0 Qo’qon. BO’SM-2 maydoni. 587 tomoshabin. Hakamlar: Ahmadjon Ergashev, Azizbek Isaqov, SHohruh SHokirov, Dostonbek Mirzaraimov Nazoratchi: Igor Nexochin Komissar: Laziz
Jamoamizning “Turon” bilan o‘yinga tayyorgarligi davom etadi 🚂⚽️
16.03.2021
✅ “Temiryo‘lchilar” navbatdagi turni 18-mart kuni safarda “Turon”ga qarshi o‘tkazishadi. ➡️ Uchrashuv 16:15da boshlanadi.
Mikael Sekeyra: “VAR bilan bog’liq to’xtalishlar hisobiga o’yinimiz yaxshi chiqmadi”
14.03.2021
Toshkentning “Lokomotiv” jamoasi o’z maydonida “Navbahor” jamoasini qabul qildi va 1:2 hisobida yutqazdi. Ushbu uchrashuvdan so’ng mezbonlar bosh murabbiyi Mikael Sekeyra fikrlarini bildirib o’tdi. “O’yin oson o’tmadi. VAR bilan bog’liq

Завершились первые три тура первенства столицы по футболу ✅ На данном соревновании принимают участие воспитанники нашей спортивной школы в 4-х возрастных категориях. Мы же расскажем, как прошли матчи в каждой
🚂💨 Для нашей команды сезона начался тяжело. В 3 турах у нас два поражения и один ничейный исход. Но исходя из статистических данных, мы можем увидеть позитивный расклад ⚽️ Например,
👉 Вчера состоялся матч городского первенства среди юношей. В 3 туре наша команда состязалась с ровесниками из «Бунедкора» ⚽️ Матч, что прошел на стадиона Ташкентской ассоциации футбола, завершился ничейным
На нашем домашнем стадионе прошел товарищеский матч. Соперником подопечных Микаэля Секейры выступил «Навбахор». Матч закончился ничейным исходом — 2:2 🚂💨 Голы в составе нашей команды забили Ислом Рашидхонов и
Женская команда нашего клуба провела очередной товарищеский поединок в рамках подготовки к чемпионату. Соперником стала молодежная сборная Узбекистана не старше двадцати лет. Поединок завершился победой девушек из сборной счётом
Сегодня состоялся первый матч 14 тура чемпионата страны для «железнодорожников». Первым соперником команды Ахада Юсупова были футзалисты «Коканда-1912». В самом начале встречи наша команда приступила к взятию ворот. На
У тебя довольно интересная футбольная история. И «Локомотив» находится в твоей карьере #прямосейчас А как вообще ты попал в футбол? Я довольно-таки поздно начал играть в футбол. Я только с
Футзал. Календарь матчей 14 тура Стал известен календарь очередных матчей чемпионата страны по футзалу. Матчи тура пройдут в Ташкенте на площадке академии «Бунедкор» и СК «Узбекистан» 24 марта. академия «Бунедкор»
В олимпийской сборной Узбекистана пополнение из футболистов нашего клуба. В сборную олимпиоников вызваны защитники Бобур Аскаров и Дилшод Комилов, а также нападающий Жавохир Алижанов Команда примет участие в международном
Женский коллектив «Локомотива» провел очередной матч перед началом нового сезона. Соперницами были представительницы академии «Бунёдкора» 🔥 Наши девушки одержали крупную победу со счетом 6:1 ⚽️⚽️⚽️ Дилдора Эргашева ⚽️ Нодира Искандарова