Ahad Yusupov: “Lokomotiv” futzal jamoasini yuqori o‘rinlarga qaytara olamiz”
12-tur doirasidagi dastlabki o‘yinda “Metallurg” ustidan qozonilgan g‘alabadan keyin “Lokomotiv” futzal jamoasi ustozi Ahad Yusupov klub matbuot xizmatiga intervyu berdi. – Bugungi o‘yin haqida gapirsangiz. Bu o‘yin biz uchun xissiyotlarga
Ikkinchi taym qorga aylangan o‘yinda jamoamiz durang qayd etdi ⚽️
24.02.2021
➡️ Bugun TTYMI stadionida “Lokomotiv” va “Surxon” jamoalari o‘rtasida o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazildi. ➡️ Navbatdagi sinov-nazorat bahsi tomonlarning 2:2 hisobidagi durang natijasi bilan yakun topdi. ✅ “Temiryo‘lchilar” safida Sanjar Qodirqulov bilan
Intervyu. Abdumavlon Abdujalilov: “Lokomotiv”dagi muhit menga juda yoqdi”
22.02.2021
“Lokomotiv” yangi mavsum oldidan o‘z safini bir nechta futbolchi bilan to‘ldirib oldi. Shulardan biri – iste’dodli darvozabon Abdumavlon Abdujalilov. Xabaringiz bor, Abdumavlon “temiryo‘lchilar” safiga “Bunyodkor”dan ko‘chib o‘tdi. Uning yangi jamoa
📸 “Lokomotiv”ning dastlabki 6 o’yini taqvimi
21.02.2021
✅ O’zPFL matbuot xizmati Coca Cola Superligasi 2021-yilgi mavsumining dastlabi 6 turi uchrashuvlari o’tadigan sanalarni ma’lum qildi. 📸 Unga ko’ra, mavsum AGMK – “Lokomotiv” uchrashuvi orqali start oladi. Jamoamizning dastlabki
📸 O‘rtoqlik uchrashuvida g‘alaba qozondik 🚂👏
20.02.2021
Bugun jamoamiz TTYMI stadionida “Mash’al”ga qarshi nazorat bahsini o‘tkazdi. Qiziqarli kechgan bellashuvda “temiryo‘lchilar” 2:0 hisobida zafar quchishdi. ✅ O‘rtoqlik o‘yini. “Lokomotiv” – “Mash’al” 2:0 ⚽️ Gollar: Marat Bikmayev, Igor Chikrizov.
🚂💨 “Lokomotiv”ga yangi futbolchi kelib qo‘shildi
19.02.2021
🚂💨 “Lokomotiv”ga yangi futbolchi kelib qo‘shildi. 2017-yilda O‘zbekistonning eng yaxshi yosh futbolchisi sifatida e’tirof qilingan Igor Chikrizov endi “temiryo‘lchilar” sharafini himoya qiladi. “Lokomotiv”ga xush kelibsan, Igor!
Jamoamiz mashg‘ulotlarga qaytdi
15.02.2021
➡️ 12 fevral kuni Turkiya yig‘inidan qaytib kelgan “Lokomotiv” bugundan yana mashg‘ulotlarni boshladi. Jamoamizning bugungi mashg‘uloti TTYMI stadionida olib borildi. ➡️ Hozirgi kunda to‘rt nafar futbolchimiz – Javohir Ilyosov, Temurxo‘ja
Uch nafar futbolchimiz Olimpiya terma jamoasi bilan shug‘ullanmoqda 🚂🇺🇿
14.02.2021
➡️ O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Toshkentda yig‘in boshladi. Mazkur yig‘in 17 fevralga qadar davom etadi. ➡️ O‘zbekiston U-22 terma jamoasiga bosh murabbiy Ravshan Haydarov uch nafar “temiryo‘lchi”ni – Bobur Asqarov,
Futzal. Jamoamiz 11-turda 2 g’alaba va 1 mag’lubiyat qayd etdi
13.02.2021
Kecha 3 kun davom etgan futzal bo’yicha O’zbekiston chempionati 11-tur bahslari yakuniga yetdi. Unda “Lokomotiv” AGMK, “Navbahor” va “Qo’qon-1912” futzalchilariga qarshi parketga tushishdi va 2 g’alaba hamda 1 mag’lubiyat qayd
Mikael Sekeyra jamoamiz Toshkentga qaytishidan oldin yig‘ilish o‘tkazdi 🚂⚽️
12.02.2021
➡️ 28 yanvardan boshlangan Turkiya yig‘ini o‘z nihoyasiga yetdi. “Temiryo‘lchilar” o‘tgan 15 kun mobaynida Side shahrida mavsumga tayyorgarlikni olib borishdi. ➡️ Jamoamiz bugun Toshkentga qaytib, dushanbadan yana mashg‘ulotlarni davom ettiradi.

После победного матча с «Металлургом» главный тренер мини-футбольного «Локомотива», Ахад Юсупов, дал интервью пресс-службе клуба: Расскажите о сегодняшней игре вкратце. Насколько вообще она оказалась эмоциональной для вас? Надо сказать, что
Футзальный «Локомотив» в Джизаке проводит матчи очередного тура чемпионата страны. В первом из двух запланированных матчей, соперником был бекабадский «Металлург». Уже на 4-минуте игры, мы пропустили первый мяч, а на
✅ Cостоялась жеребьёвка Суперлиги Сoca Cola 2021 🔜 Стали известны соперники нашей команды по турам в первом круге ☝🏻 Первый матч проведем в Алмалыке против местного АГМК
Сегодня «железнодорожники» провели контрольную встречу против мубарекского «Машала» на стадионе ТашИИТ. Матч прошел в закрытом режиме и завершился победой со счётом 2:0. Мячи в составе команды забили Марат Бикмаев
📍 Согласно пресс-релизу организации, первые матчи «Локо» пройдут в следующих календарных днях: 1️⃣ тур. 9 марта. Алмалык. АГМК — «Локомотив» 2️⃣ тур. 14 марта. Ташкент. «Локомотив» — «Навбахор» 3️⃣
Сегодня прошел товарищеский матч между женскими коллективами «Локомотива» и «Пахтакора» на стадионе «Чиланзар». В данном матче, Дмитрий Смирнов, который стал главным тренером выставил боевой состав, также дав сыграть новым
➡️ Олимпийская сборная Узбекистана начала свой сбор, который пройдет до 17 февраля ➡️ Отрадно, что главный тренер сборной Равшан Хайдаров вызвал три футболиста «Локо»: Бобура Аскарова, Дилшода Комилова и Авазбека
Во втором матче 11 тура наша команда обыграла «Навбахор» из Намангана. Голы в составе наших футзалистов забили: Ильхом Каримов 1, 20, Акмаль Эльмурадов 7, Севастьян Можаев 40
Сегодняшний матч с российским клубом «Ротор» был отменен, из-за не корректной организации со стороны принимающей стороны. Руководство нашего клуба предлагало волгоградцам провести матч на «нашем» стадионе, имеющем все необходимые условия
Пару часов назад завершил первый матч 11 тура чемпионата страны по футзалу. «Железнодорожники» сыграли против коллектива из Алмалыка, АГМК. Матч завершился поражением со счетом 0-3 Добавим, что впереди для футзального «Локомотива» предстоят