Nazorat o’yini. “Lokomotiv” – “Neftchi” 2:2
🎤 Denis Korostichenko: “”Andijon-SGS”da yosh va iqtidorlar juda ko’p. Ularning chiroyli o’yinlari va g’alabalari hali oldinda”
Yangi mavsum g’alaba bilan boshlandi! ✌️
✅ Yangi mavsumda futbolchilarimiz qaysi raqamli liboslarda o’ynashadi?
Futbolchilarimiz tibbiy ko‘rikdan o‘tishdi ⚽️
13.01.2021
➡️ Yangi mavsumga hozirlik ko‘rayotgan “Lokomotiv” yig‘in avvalida barcha futbolchilarni tibbiy tekshiruvdan o‘tkazdi. ➡️ O‘tgan ikki kun mobaynida “temiryo‘lchilar” tibbiy ko‘rikda bo‘lishdi. Ertadan yangi bosh murabbiy Mikael Sekeyra qo‘l
Xurshid Muxtorov – “Lokomotiv” futbolchisi 🚂👏
12.01.2021
👉 Yangi mavsumga jiddiy hozirlik ko‘rayotgan “Lokomotiv” o‘z safini yana bir iqtidorli futbolchi bilan to‘ldirib oldi. ✅ Ham markaziy, ham chap qanot himoyasida bir tekis o‘ynay oladigan Xurshid Muxtorov to‘rt
Mikael Sekeyra jamoa bilan tanishdi 🚂⚽️
11.01.2021
👉 “Lokomotiv” PFK yangi bosh murabbiyi Mikael Sekeyra yig‘in oldidan jamoamiz a’zolari bilan uchrashdi. Portugaliyalik mutaxassis dastlab futbolchilar istiqomat qiladigan qarorgohdagi sharoitlarni o‘rgandi. ➡️ Shundan so‘ng asosiy jamoamiz uy uchrashuvlarini
Sadriddin Abdullayev “Lokomotiv”ga qaytdi! 🚂👏
✅ Ikki yillik tanaffusdan so‘ng mohir yarim himoyachi yana qadrdon jamoasiga qaytdi. 👉 Ma’lumot uchun, Sadriddin Abdullayev 2010, 2012, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018 yilgi mavsumlarni “temiryo‘lchilar” tarkibida o‘tkazib, jamoa
Abdumavlon Abdujalilov – “Lokomotiv” futbolchisi! 🚂⚽️
✅ 26 yoshli darvozabon “Lokomotiv” PFK bilan shartnoma imzoladi. O‘tgan ikki yilni “Bunyodkor” tarkibida o‘tkazgan iqtidorli darvozabon ushbu mavsumdan boshlab “temiryo‘lchilar” darvozasini qo‘riqlaydi. 👉 Ma’lumot uchun, Abdumavlon Abdujalilov 1994 yil
Islom Qobilov va Sanjar Qodirqulov – “Lokomotiv” futbolchisi! 🚂👏
10.01.2021
Yangi mavsumda o‘z oldiga yuqori maqsadlarni qo‘yayotgan “Lokomotiv” o‘z safini ikki nafar yangi futbolchi bilan to‘ldirib oldi. O‘tgan mavsumni “Bunyodkor” tarkibida o‘tkazgan himoyachi Islom Qobilov hamda yarim himoyachi Sanjar Qodirqulov
Yangi bosh murabbiy Toshkentga yetib keldi 🚂⚽️
👉 “Lokomotiv” futbol klubiga bosh murabbiy etib Mikael Sekeyra tayinlangani haqida xabar bergandik. ✅ Portugaliyalik mutaxassis bugun tongda Toshkentga tashrif buyurdi. Mikael Sekeyra ertaga jamoa a’zolariga tanishtiriladi. ▶️ Futbolchilarimiz ertadan
“Lokomotiv” futzal klubi 10-turni Olmaliqda o‘tkazadi 🚂⚽️
08.01.2021
15-20 yanvar kunlari futzal bo‘yicha O‘zbekiston chempionatining 10-tur bahslari bo‘lib o‘tadi. Navbatdagi tur o‘yinlariga Olmaliq shahri mezbonlik qiladi. 👉 “Lokomotiv” futzal klubi 10-turda ham 3ta uchrashuvda ishtirok etadi. ✅ 18
Mikael Sekeyra – “Lokomotiv” bosh murabbiyi! 🚂⚽️
07.01.2021
O‘z oldiga doim yuqori maqsadlarni qo‘yadigan “Lokomotiv” futbol klubi portugaliyalik murabbiy bilan kelishuvga erishdi. 👇 Shu paytgacha Portugaliyaning “Braga” klubida yordamchi murabbiy sifatida ishlab kelgan Mikael Sekeyra “temiryo‘lchilar” bilan 2
Bilasizmi? “Lokomotiv”ning milliy chempionatdagi o‘yinlari soni 450ta bo‘ldi ⚽️🚂
06.01.2021
✅ 2004 yildan beri O‘zbekiston milliy chempionatida ishtirok etib kelayotgan “Lokomotiv” o‘tgan yil oliy ligada 16-mavsumini o‘tkazdi. ✅ “Temiryo‘lchilar” bu vaqt oralig‘ida faqat 2011 yilni birinchi ligada o‘tkazishgan. O‘tgan 16
23.03.2023
Manuchehr Safarov Tojikiston termasi yig’inlarida ishtirok etadi 🇹🇯
18.03.2023
17.03.2023
16.03.2023
13.03.2023
🚂 “Lokomotiv”dan temir yo‘l muzeyida foto taqdimot 😍
Denis Korostichenko: “Barcha jamoalar guruhdan chiqish uchun o‘ynashadi. Biz ham shuning uchun kurashamiz” 🎤
09.03.2023
🚂 Nazorat o’yinida “Mash`al” mag’lub etildi 😍
02.03.2023
Pro-liga-2023ni “Andijon-SGS”ga qarshi safar o’yini bilan boshlaymiz ✅
21.02.2023
E`tiborimiz markazida – “Lokomotiv-W”! ‍
Futzal. 7-turning ikkinchi o’yinimizda ham durang
🚂 “Lokomotiv” – 21 yoshda! 🎂
19.02.2023
🚂 "Lokomotiv" uchrashuvga tayyorgarlikni davom ettirmoqda! 2️⃣ kundan keyin o'yin! 🗣 Futbolchilarimiz "Aral" jamoa… https://t.co/AU1uwxdM8H
- 4 hours ago
h J R
⚡️ I Show Speed 🐐 Pro liganing 3-turidagi eng qiziq qaysi o'yin ekanligini biladi😁😁😁 https://t.co/ucJaTczk7k
- 7 hours ago
"Lokomotiv" - "Neftchi" (2:2) jamoalari ishtirokidagi nazorat o'yinida urilgan gollar va xavfli vaziyatlarni tomosh… https://t.co/0Q3eYq6d9J
- 3 days ago

Гулом, здравствуйте! Нашими болельщиками вы признаны Игроком Года. Как прокомментируете этот успех, ведь признание болельщиков дорогого стоит Спасибо за то, что выбрали меня. Даже спасибо тем, кто за меня не
Перед стартом нового сезона футболисты нашего клуба прошли тщательное медицинское обследование в течении последних двух дней. С завтрашнего дня футболисты проведут первую тренировку под руководством Микаэля Секейры
🌟 Стан «железнодорожников» пополнил еще один талантливый футболист ✅ Хуршид Мухтаров является универсальным защитником. Он может одинаково хорошо сыграть, как в центре обороны, так и на левом фланге. Отметим, что
Один из самых ярких футболистов чемпионата мира U-17 в 2013 году подписал контракт с «железнодорожниками» ➡️ В прошлом сезоне Сиддиков защищал цвета «Пахтакора», а в этом году он пополнил команду
👉 Перед учебно-тренировочным сбором Микаэль Секейра прибыл на домашний стадион клуба и познакомился с инфраструктурой и сотрудниками клуба, ➡️ Затем, мистер Секейра посетил общекомандное собрание, на котором присутствовало руководство клуба,
✅ Наша команда продолжает взрывать трансферный рынок. На очереди подписание контракта с 26-тилетним голкипером Последние два года Абдумавлон провел в составе столичного «Бунёдкора» 👉 Для справки: Абдумавлон Абдужалилов родился 22
✅ Спустя два года в нашу команду вернулся опытный футболист Садриддин Абдуллаев 👉 Для справки: Садриддин Абдуллаев выступал в 2010, 2012, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018 годах, сыграв свшые ста
Нашу команду пополнили два футболиста из ташкентского «Бунёдкора». Защитник Ислом Кобилов и хавбек Санжар Кодыркулов. С Кобиловым мы подписали контракт на два года, а Кодыркулов подписал соглашение сроком на один
Стали известны соперники наших футзалистов в матчах 10 тура чемпионата страны, который пройдет в период с 15 по 20 января в городе Алмалык ✅ 18 января (понедельник) 14:00. «Локомотив» –
«Локомотив» подписал контракт на два года с португальским специалистом. Секейра, до сего момента работал ассистентов в португальской «Браге». Стоит отметить. что португалец с 2011 года имеет тренерскую лицензию UEFA