Abdulloh Yo’ldoshev – “Qizilqum” – “Lokomotiv” bahsi eng yaxshi futbolchisi!
Jamoamiz 29-mart kuni Superliganing 4-turida “Qizilqum”ga qarshi bahs olib bordi. Ushbu uchrashuvda jamoamiz tarkibida faol harakat qilgan Abdulloh Yo’ldoshev muxlislar talqiniga ko’ra, uchrashuvning eng yaxshi futbolchisi deb topildi. 21 yoshli
U-21 jamoamiz “Qizilqum”ga mag’lub bo’ldi
30.03.2024
Bugun Beshkentdagi stadionda U-21 jamoamiz “Qizilqum”ga qarshi bahs olib bordi. Unda navoiyliklar kichik hisobda g’alabaga erishdi. “Qizilqum” – “Lokomotiv” 1:0 Gol: Bobomurod Bozorov (81).
Aleksandr Stoymirovich: “So‘nggi daqiqalardagi vaziyat golga aylanmagani biroz achinarli bo‘ldi”
“Qizilqum”ga qarshi o’yindan keyin jamoamiz katta murabbiyi Aleksandr Stoymirovich matbuot anjumanida qatnashdi. – Eng avvalo aytishim kerakki, chempionat doirasida uch o‘yindan keyin tanaffusni o‘tkazib, uzoq yo‘lga chiqdik. Shu sababli bo‘lsa
Qarshida “Qizilqum” bilan durang o’ynadik
29.03.2024
“Qizilqum” – “Lokomotiv” 0:0  29 mart. “Markaziy” stadioni. 19:15 Bosh hakam: Temur To’xtasinov Qanot hakamlari: Sanjar SHoyusupov, Alisher Usmonov Zaxira hakami: Nayim Qosimov VAR: Rustam Lutfullin AVAR: Elnur Doniyorov Nazoratchi:
🚂 “Lokomotiv” PFK prezidenti jamoa bilan uchrashdi
28.03.2024
⚽️ Ertaga, asosiy jamoamiz Superliga 4-tur doirasida “Qizilqum”ga qarshi bahs olib boradi. ✅ Ushbu muhim o‘yin oldidan klubimiz prezidenti Mansur Radjapov jamoa bilan uchrashib, bo‘lajak bahs oldidan omad tiladi. ✅
Qizlarimiz derbida “Bunyodkor-W”ni mag’lub qildi!
25.03.2024
Bugun ayollar o’rtasida O’zbekiston chempionati start oldi. Ilk turda “Lokomotiv-W” qizlari derbida “Bunyodkor-W”ga qarshi saf tortdi va 2:1 hisobida g’alabaga erishdi. “Bunyodkor-W” – “Lokomotiv-W” 1:2 Gollar: Kenzhebubu Yrysbek kyzy (61)
• Суперлига
🔝 Ivan Bulatovich – “Lokomotiv” – “Paxtakor” bahsining eng yaxshi futbolchisi!
16.03.2024
📱 Telegram kanalimizdagi so’rovnoma yakunlariga ko’ra, “Lokomotiv” – “Paxtakor” bahsining eng yaxshi futbolchisi aniqlandi. 🚂 Unga ko’ra, derbida gol+pas qayd etgan Ivan Bulatovich eng yaxshi futbolchiga aylandi.
👋 Taq, taq! Bizda yana bir yosh debyutant!
💪 14-mart kuni jamoamiz Superliganing 3-turi doirasida “Paxtakor”ni 3:0 hisobida mag’lub etdi. 👉 Ushbu bahsning 87-daqiqasida ikkinchi gol muallifi Damyan Krayishnikning o’rniga Jahongir Xoshimboyev maydonga tushdi. 🚂 Shu orqali 2006-yilda
Aleksandr Stoymirovich: “Qisqa vaqt ichida o‘yinga yaxshi tayyorlana oldik”
14.03.2024
Superliganing 3-turi doirasida “Paxtakor”ga qarshi o‘yindan keyin “Lokomotiv” katta murabbiyi fikrlarini bildirdi. – “Olimpik” bilan o‘yindan keyin bu uchrashuvga tayyorlanishga vaqtimiz kamroq bo‘ldi. “Paxtakor”ning “Nasaf” bilan o‘yinini kuzatdik. “Nasaf” ham
⚽️ 4 yillik golsiz seriyaga barham beradigan payt keldi
12.03.2024
👉 26-noyabr, 2018-yil. Xuddi shu kuni “Lokomotiv” o‘z maydonida “Paxtakor”ni 3:2 hisobida mag‘lub etib, o‘z tarixida uchinchi bor O‘zbekiston chempioni 🏆 degan nomga sazovor bo‘lgan. ⚽️ O‘yinda dastlab Igor Yelich

Абдуллох Юлдашев – лучший игрок матча «Кызылкум» – «Локомотив»!
29 марта наша команда играла против «Кызылкума» в 4-м туре Суперлиги. Абдуллох Юлдашев, принимавший активное участие в составе нашей команды в этом матче, был назван лучшим игроком матча по версии
Александр Стоймирович: «Было немного грустно, что ситуация на последних минутах не переросла в гол»
После матча с «Кызылкумом» в пресс-конференции принял участие главный тренер нашей команды Александр Стоймирович. — Прежде всего, должен сказать, что после трех игр в чемпионате мы взяли паузу и отправились
С «Кызылкумом» сыграли вничью
«Кызылкум» — «Локомотив» 0:0 29 марта. Стадион «Центральный». 19:15 Главный судья: Темур Тохтасинов Боковые судьи: Санжар Шоюсупов, Алишер Усманов. Резервный судья: Наим Касымов ВАР: Рустам Лутфуллин АВАР: Эльнур Дониеров Инспектор:
🚂 Президент ПФК «Локомотив» встретился с командой
⚽️Завтра наша основная команда сыграет с «Кызылкумом» в 4-м туре Суперлиги. ✅ Перед этим важным матчем президент нашего клуба Мансур Раджапов встретился с командой и пожелал им удачи перед предстоящим
Наши девушки обыграли в дерби «Бунёдкор-W»!
Сегодня стартовал женский чемпионат Узбекистана. В первом туре «Локомотив-Ж» в женском дерби встретился с «Бунёдкором-W» и одержал победу со счетом 2:1. «Бунёдкор-W» — «Локомотив-W» 1:2 Голы: Кенжебубу Ырысбек кызы (61)
🔝Иван Булатович – лучший игрок матча «Локомотив» – «Пахтакор»!
📱 По результатам опроса на нашем Telegram-канале определился лучший игрок матча «Локомотив» — «Пахтакор». 🚂 По итогам голосования, лучшим игроком стал Иван Булатович, показавший результат дерби гол+пас.
Александр Стоймирович: «За короткое время нам удалось хорошо подготовиться к игре»
После матча против «Пахтакора» в 3-м туре Суперлиги свое мнение высказал главный тренер «Локомотива». – После матча с «Олимпиком» у нас было меньше времени на подготовку к этому матчу. Мы