👉 Xabaringiz bor, 9-yanvardan “Lokomotiv” yangi mavsumga hozirlik ko‘rishni boshlaydi. Yig‘inga kirishishdan oldin asosiy jamoamiz bilan ishlaydigan murabbiylar shtabi belgilab olindi. Bosh murabbiy – Yorqin Nazarov Katta murabbiy – Aleksandr
Dilshod Komilov “Lokomotiv”ga qaytdi ✅
06.01.2024
👉 O‘tgan mavsumni “Andijon”da o‘tkazgan mohir himoyachi Dilshod Komilov yana “temiryo‘lchilar” safiga qaytdi. Ma’lumot uchun, Dilshod Komilov 1999-yil 16-may kuni tug‘ilgan. Ampluasi bo‘yicha chap qanot himoyachisi, shuningdek markaziy himoyada ham
Jasur Hakimov – “Lokomotiv” futbolchisi ✅
🚂 “Lokomotiv” PFK iqtidorli hujumchi Jasur Hakimov bilan kelishuvga erishdi. 1994-yil 24-may kuni tavallud topgan Jasur Hakimov professional futbolchilik faoliyatini “So‘g‘diyona”, “Metallurg”, “Paxtakor”, “Qo‘qon-1912”, OKMK, “Buxoro”, “Turon” kabi klublarda o‘tkazgan.
Navbatdagi transfer. “Lokomotiv”ga “Lokomotiva”dan hujumchi kelmoqda
Bir yillik tanaffusdan so‘ng yana Superligaga qaytgan “Lokomotiv” o‘z tarkibini kuchaytirishda davom etmoqda. Jamoamiz chernogoriyalik legioner Ivan Bulatovich bilan kelishuvga erishdi. Bo‘yi 190 sm. bo‘lgan hujumchi 1996-yil 16-fevral kuni tug‘ilgan.
Damyan Krayishnik – “Lokomotiv” futbolchisi
05.01.2024
“Lokomotiv” PFK serbiyalik futbolchi bilan kelishuvga erishdi. Tanishing: Damyan Krayishnik, 1997-yil 24-aprel kuni tug‘ilgan. Fuqaroligi: Serbiya. Bo‘yi – 175 sm. bo‘lgan Damyan Krayishnik yarim himoya markazida harakat qiladi. Oxirgi to‘p
Oleg Zoteyev jamoamizni tark etdi
Tajribali himoyachi Oleg Zoteyev mavsumlar oralig’ida jamoamizni tark etdi va “So’g’diyona” safiga borib qo’shildi. Oleg Vladimirovich o’tgan mavsum davomida “Loko” tarkibida 17 o’yinda 1 gol va 4 assist, umumiy 185
Sanjar Tursunov “Lokomotiv”ga qaytdi!
2013-yilgi mavsumda jamoamiz sharafini himoya qilgan tajribali markaziy yarim himoyachi Sanjar Tursunov “Lokomotiv”ga qaytdi. O’tgan 3 mavsum davomida OKMK jamoasi sardori, yetakchisi bo’lgan Sanjar Tursunov 2024-yilgi mavsumda jamoamiz sharafini himoya
Abdulazizxon Abdurashidov – “Lokomotiv” futbolchisi!
04.01.2024
Yangi mavsum oldidan “Lokomotiv” o‘z tarkibini kuchaytirishda davom etmoqda. Avvalgi mavsumlarda “Turon” klubi safida to‘p tepgan o‘ng qanot himoyachisi Abdulazizxon Abdurashidov yangi mavsumda jamoamiz sharafini himoya qiladi. Ma’lumot uchun, Abdurashidov
💣 Anzur Ismoilov “Lokomotiv”ga qaytdi!
🚂 2018-2019-yilgi mavsumlarda “Lokomotiv” sharafini himoya qilgan Anzur Ismoilov jamoamizga qaytdi. 🏆 Bir yarim yil davomida 49 o’yinda maydonga tushib, 5 gol va 2 assist qayd etgan, jamoamiz bilan chempionlik
Navbatdagi transfer! “Lokomotiv”ga bo‘ydor himoyachi kelmoqda
03.01.2024
Jamoamiz 9-yanvardan yangi mavsumga tayyorgarlikni boshlaydi. Ayni paytda bir nechta futbolchilar bilan shartnoma imzolash bo‘yicha muzokara ketmoqda. “Lokomotiv” PFK serbiyalik futbolchi bilan kelishuvga erishdi. Tanishing: Ivan Rogach, 1992-yil 18-iyun kuni

Дилшод Комилов вернулся в «Локомотив» ✅
👉В ряды «железнодорожников» вернулся опытный защитник Дилшод Комилов, проведший прошлый сезон в «Андижане». Для справки: Дильшод Комилов родился 16 мая 1999 года. По своей роли он может играть как на
Джасур Хакимов — футболист «Локомотива» ✅
🚂 ПФК «Локомотив» достиг соглашения с талантливым нападающим Джасуром Хакимовым. Джасур Хакимов, родившийся 24 мая 1994 года, свою профессиональную футбольную карьеру начал в таких клубах, как «Согдиена», «Металлург», «Пахтакор», «Кокон-1912»,
Следующий перенос. В «Локомотив» переходит нападающий «Локомотива».
Вернувшись в Суперлигу после годичного перерыва, «Локомотив» продолжает усиливать свою команду. Наша команда достигла соглашения с черногорским легионером Иваном Булатовичем. Рост 190 см. Нападающий родился 16 февраля 1996 года. Он
🔝 Дамьян Крайишник — игрок «Локомотива»
🚂 ПФК «Локомотив» достиг соглашения с сербским игроком. Знакомьтесь: Дамьян Краишник, 24 апреля 1997 года рождения. Гражданство: Сербия. 🇷🇸Рост — 175 см. Дамьян Краишник будет действовать в центре полузащиты. Последней
Санжар Турсунов вернулся в «Локомотив»!
В «Локомотив» вернулся опытный центральный полузащитник Санжар Турсунов, защищавший честь нашей команды в сезоне 2013 года. Санжар Турсунов, который последние 3 сезона является капитаном и лидером команды ОКМК, будет защищать
Абдулазизхан Абдурашидов – игрок «Локомотива»!
«Локомотив» продолжает усиливать команду перед новым сезоном. Абдулазизхан Абдурашидов, правый защитник, выступавший за клуб «Турон» в предыдущих сезонах, в новом сезоне будет защищать честь нашей команды. Для информации, Абдурашидов провел
💣 Анзур Исмаилов вернулся в «Локомотив»!
🚂 В нашу команду вернулся Анзур Исмаилов, защищавший честь «Локомотива» в сезонах 2018-2019. 🏆 Центральный защитник, сыгравший за полтора года в 49 матчах, забивший 5 голов и 2 результативные передачи,
Очередной трансфер! В «Локомотив» приходит высокий защитник
Наша команда начнет подготовку к новому сезону с 9 января. На данный момент ведутся переговоры о подписании контрактов с несколькими игроками. ПФК «Локомотив» достиг соглашения с сербским игроком. Знакомьтесь: Иван
Начнем трансферную новость. Сухроб Султанов – вратарь «Локомотива»!
«Локомотив», через год вернувшийся из Про-лиги в Суперлигу, начал привлекать в свою команду новых игроков. Опытный вратарь Сухроб Султанов подписал контракт с нашей командой. Для информации Сухроб Султанов родился 26