🚂 To‘labek Akramov – “Lokomotiv” PFK vise-prezidenti 🔥
👉 2013-yildan beri “Lokomotiv” PFKda faoliyat yuritib kelayotgan To‘labek Abrarovich Akramov klub vise-prezidenti etib tayinlandi. 👉 Ma’lumot uchun, To‘labek Abrarovich shu paytgacha “Lokomotiv” PFK bosh menejeri vazifasida ishlab kelayotgan hamda
😍 Futzalchilarimizdan yirik g’alaba!
24.12.2023
Bugun futzal jamoamiz 5-turning 2-kuni doirasida “Metallurg”ga qarshi bahs olib bordi va 6:0 hisobida g’alabaga erishdi. “Metallurg” – “Lokomotiv” 0️⃣:6️⃣ Gollar: Boburbek Ergashev (7, 9), Timur To’raqulov (12), Burhoniddin Sodiqov
Yoshlarimiz nazorat o’yinida “Dinamo”ga mag’lub bo’ldi
Bugun Do’rmondagi stadionda “Lokomotiv” yoshlari “Dinamo”ga qarshi bahs olib bordi. Unda samarqandliklar 4:0 hisobida g’alabaga erishdi. Qayd etish kerak, “Dinamo” asosan asosiy tarkib futbolchilaridan foydalangan bahsda Sadriddin Abdullayev U-21, U-19
🚂 Marat Bikmayev – “Lokomotiv” PFK bosh menejeri 🔥
21.12.2023
👉 27-oktyabr kuni ushbu mavsum futbolchilik faoliyati bilan xayrlashgan Marat Bikmayev klubimiz tizimida ish boshlagani haqida xabar bergandik. 💥 Bugun Marat Bikmayev klub rahbariyati qaroriga ko‘ra, “Lokomotiv” PFK bosh menejeri
🔥 RUSTAM SOIROV – “Lokomotiv”ning 2023 yildagi “Eng yaxshi futbolchisi”!
20.12.2023
👉 Nihoyat, Telegram kanalimizdagi so‘rovnoma natijalariga ko‘ra, “Yilning eng yaxshi futbolchisi” aniqlandi. Uch bosqichdan iborat so‘rovnoma o‘z yakuniga yetdi va hal qiluvchi finalda Rustam Soirov 58 foiz ovoz to‘plab birinchi
⚽️ 13 nafar futbolchi jamoamizni tark etdi
18.12.2023
👉 Qishki tanaffusda “Lokomotiv” PFK bir nechta futbolchi bilan xayrlashdi. Klub rahbariyati 13 nafar futbolchi bilan har ikki tomonning o’zaro roziligi asosida shartnomani bekor qildi. 👉 Yakuniga yetgan mavsumda jamoamizning

🚂 Тулабек Акрамов — вице-президент ПФК «Локомотив» 🔥
👉 Вице-президентом клуба назначен Тулабек Абрарович Акрамов, работающий в ПФК «Локомотив» с 2013 года. 👉 Для информации, Тулабек Абрарович до сих пор работает генеральным менеджером ПФК «Локомотив», а мы сообщали,
Наша молодежь проиграла «Динамо» в контрольной игре
Сегодня на стадионе в Дормоне молодёжь «Локомотива» играла против «Динамо». Самаркандцы победили со счетом 4:0. Следует отметить, что «Динамо» в основном использовало игроков основной команды, Садриддин Абдуллаев выставил на поле
🚂 Марат Бикмаев — генеральный менеджер ПФК «Локомотив» 🔥
👉 27 октября мы сообщали, что в системе нашего клуба приступил к работе Марат Бикмаев, ушедший в этом сезоне из футбола. 💥 Марат Бикмаев назначен генеральным менеджером ПФК «Локомотив» решением
🔥РУСТАМ СОИРОВ – «Лучший игрок» «Локомотива» 2023 года!
👉 Наконец-то по результатам опроса на нашем Telegram-канале был определен «Лучший игрок года». Трехэтапный опрос подошел к концу, и в решающем финале Рустам Соиров занял первое место с 58 процентами
⚽️Нашу команду покинули 13 игроков
👉 ПФК «Локомотив» попрощался с несколькими игроками во время зимнего перерыва. Руководство клуба расторгло контракт с 13 игроками по обоюдному согласию обеих сторон. 👉Мы хотели бы поблагодарить этих игроков, которые