Pro liganing 15-turida “Xorazm” ustidan qozonilgan g‘alabadan keyin “Lokomotiv” bosh murabbiyi Denis Korostichenko matbuot anjumanida ishtirok etdi. – Ilk navbatda barchani g‘alaba bilan tabriklayman. Bizni qo‘llab turgan muxlislarga rahmat aytaman.
👉 Bugungi kun “Loko” futbol maktabi tarbiyalanuvchilari uchun omadli keldi. AKFA Group homiyligida bo‘lib o‘tayotgan “Mustaqillik Kubogi”da ishtirok etayotgan 3 xil yoshdagi futbolchilarimiz bugun g‘alaba qozonishdi. ⚽️ AKFA universiteti stadionida
“Qizilqum” mehmoni bo’lgan Sadriddin Abdullayev shogirdlari 3:0 hisobida g’alabaga erishdi. Jamoamiz tarkibidan gollarni Javohir Mubarakov (dubl) va Kamronbek Yigitaliyev kiritdi ✔️
26-avgust kuni jamoamiz Pro-liganing 15-turi doirasida “Xorazm” jamoasi bilan kuch sinashadi. Ushbu uchrashuvni Doston Mirzaraimov boshchiligidagi hakamlar boshqarib boradi. 26-avgust | 19:00 “Lokomotiv” – “Xorazm” Hakamlar: Doston Mirzaraimov, Ruslan Samandarov,
👉 Ertaga, 24-avgust kunida “Lokomotiv”ning U-19 hamda ayollar jamoasi o’z chempionatlaridagi navbatdagi uchrashuvlarini o’tkazadi. Ayollar Oliy ligasi | 15-tur 24-avgust | 17:00 “Lokomotiv-W” – “So’g’diyona-W” U-19 chempionati | 15-tur 24-avgust
🚂 “Lokomotiv” Pro Liga navbatdagi tur uchrashuvini 26-avgust (shanba) kuni o‘z maydonida o‘tkazadi. “Xorazm” jamoasi bilan kechadigan bahs soat 19:00da boshlanadi. 🏟 Shu kuni stadionimizga tashrif buyurgan “temiryo‘lchilar”ning eng faol
Pro Liga doirasida “Aral”ga qarshi o’yindan keyin Denis Korostichenko o’z fikrlarini bildirdi. – Bu yerda futbol o‘ynashni “o‘g‘irlab bo‘lishgan”. Bu yerga kelganlarning barchasi uchun maydon yoqimsiz holatlarni keltirib chiqaradi. Shunda
Bugun Pro ligada 14-turning so‘nggi uchrashuvi bo‘lib o‘tdi. Nukusning “Aral” jamoasi o‘z maydonida “Lokomtiv”ni 2:0 hisobida mag‘lub etdi. Pro liga. 14–tur 19-avgust, shanba ARAL – LOKOMOTIV 2:0 Nukus. BO‘FA maydoni. 1158 tomoshabin
👉 Ertaga, 19-avgust kuni Pro Liga navbatdagi tur doirasida “Aral” – “Lokomotiv” uchrashuvi bo‘lib o‘tadi. ⚽️ Soat 18:00da boshlanadigan o‘yinni ko‘rish maqsadida eng ashadiiy muxlislarimiz Toshkentdan Nukus tomon yo‘lga chiqishdi.

После победы над «Хорезмом» в 15-м туре Про-лиги в пресс-конференции принял участие главный тренер «Локомотива» Денис Коростиченко. — Прежде всего, поздравляю всех с победой. Я благодарю болельщиков, которые нас поддерживают.
👉 Сегодня удачный день для воспитанников футбольной школы «Локо». Сегодня победу одержали наши игроки трех разных возрастов, участвующие в «Кубке Независимости», спонсируемом AKFA Group. ⚽️ Игры, прошедшие на университетском стадионе
Воспитанники Садриддина Абдуллаева, гостившие у «Кызылкума», одержали победу со счетом 3:0. Голы нашей команды забили Джавахир Мубараков (дубль) и Камронбек Йигиталиев✔️
26 августа наша команда сразится с командой «Хорезм» в 15-м туре Про-Лиги. Судить этот матч будут арбитры во главе с Достоном Мирзараимовым. 26 августа 19:00 «Локомотив» — «Хорезм». Судьи: Достон
👉 Завтра, 24 августа, юношеская и женская команды «Локомотива» проведут очередные матчи чемпионата. Женская Высшая-лига | 15-й тур 24 августа 17:00 «Локомотив-W» — «Согдиана-W» Чемпионат U-19 | 15-й тур 24 августа
Денис Коростиченко высказал свое мнение после матча против «Арала» в Про-лиге. — Они «воровали», играя в футбол здесь. Для всех, кто сюда приезжает, поле создает неприятные ситуации. Несмотря на это,
Сегодня состоялся последний матч 14-го тура Про-Лиги. Нукусский «Арал» дома разгромил «Локомтив» со счетом 2:0. Про лига. 14-й тур Суббота, 19 августа АРАЛ — ЛОКОМОТИВ 2:0 Нукус. Стадион ДЮСШ. 1158 зрителей
👉 Завтра, 19 августа, состоится матч между «Аралом» и «Локомотивом» в рамках очередного тура Про-лиги. ⚽️Чтобы увидеть игру, которая начнется в 18:00, наши самые восторженные болельщики отправились из Ташкента в
Завтра, 19 августа, наша команда будет в гостях у «Арала» в 14-м туре Про-лиги. Судить этот матч будут судьи во главе с Комилжоном Расуловым. 19 августа | 18:00 «Арал» —
В 13-м туре воспитанники Садриддина Абдуллаева с крупным счетом обыграли «Сурхана». «Локомотив» – «Сурхан» 4:1 Голы: Джавахир Мубараков (10), Камронбек Йигиталиев (30), Кувончбек Абраев (87, 90+1) – Сардар Козимуродов (78).