U-16 qizlarimiz “Bekobod” SM jamoasiga mag’lub bo’ldi
Kecha qizlar o’rtasidagi U-16 chempionati 2-turida “Lokomotiv-W” qizlari Bekobodda mehmon bo’ldi. Unda mezbon “Bekobod-W” 2:1 hisobida irodali g’alabaga erishdi. Jamoamiz tarkibidan golni Ruxshona Jaloliddinova kiritdi.
🇺🇿 U-17 jamoamizga omad tilaymiz!
15.06.2023
🇹🇭 Bugun Tailandda 17 yoshgacha bo’lgan futbolchilar o’rtasida Osiyo chempionati start oladi. 👉 Unda O’zbekiston U-17 termasi ham ishtirok etadi. Jamoliddin Rahmatullayev shogirdlari turnirning D guruhidan o’rin olgan va unda
“Lokomotiv” – “Navbahor-Farm” bahsida lotereya g’oliblari
12.06.2023
10-iyun kuni Pro-liganing 11-turi doirasida “Navbahor-Farm”ga qarshi bahsda lotereya bo’lib o’tishi va unda 3 nafar g’olibga “Barbican” ichimlik suvlar to’plami hamda 20 nafar omadli chipta sohiblariga “Lokomotiv” futbol klubi tomonidan
Futzal jamoamiz derbida mag’lub bo’ldi va chempionatdagi ishtirokini yakunladi
11.06.2023
Futzal bo’yicha mamlakat chempionati yakuniga yetib keldi. So’nggi turda jamoamiz “Paxtakor” futzalchilariga qarshi bahs olib bordi va 6:2 hisobida mag’lub bo’ldi. “Paxtakor” – “Lokomotiv” 6:2 Gollar: Jasur O’rinbosarov (7), Akmal
Denis Korostichenko: “Ikkinchi davra birinchisidan ham zo‘r o‘tadi”
10.06.2023
Pro-liganing 11-turi doirasida “Navbahor-Farm” ustidan qozonilgan g‘alabadan keyin “Lokomotiv” bosh murabbiyi Denis Korostichenko o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi. – Ilk navbatda, barchani g‘alaba bilan tabriklayman. Nihoyat, birinchi davrani yakunladik. Kutganimizdek, davrani
Tanaffusga g’alaba va peshqadamlik bilan chiqib ketyapmiz
LOKOMOTIV — NAVBAHOR-FARM 1:0 Toshkent. “Lokomotiv” stadioni. 621 tomoshabin Hakamlar: Farruh Yansupov, Amir Galeyev, Daniil Yatsenko, Abdurashid Xudoyberganov Nazoratchi: Baxtiyor Namozov Komissar: Qudrat Madraimov Gol: Rustam Soirov, 1 (1:0) Ogohlantirishlar:
Ayollar jamoamiz derbida mag’lub bo’ldi
09.06.2023
Bugun ayollar jamoamiz mamlakat chempionati 10-turi doirasida “Bunyodkor-W”ni mehmon qildi va 1:3 hisobida mag’lub bo’ldi. “Lokomotiv-W” – “Bunyodkor-W” 1:3 Gollar: Nozimaxon Ergasheva (33, 0:1), Mahliyo Nazarqulova (46, 1:1), Sevara Roʻziyeva
Javohir Mubarakovning to’rtta goli evaziga U-19 jamoamizdan ketma-ket ikkinchi g’alaba
08.06.2023
LOKOMOTIV — SO’G’DIYONA 4:1 Gollar: Javohir Mubarakov (41-p, 63, 69, 79) – Javlon Abduvahobov (44). “Lokomotiv”: Danil Baklanov, Maqsudxo’ja A`loxo’jayev, Doniyor Erkinov, Po’latjon Jumaxanov, Azamat Komilov, Xamidullox Mamajanov, Ibroximjon Qurbonov,
Ayollar jamoamiz 1/8 finalda “Qizilqum-W”ga qarshi o’ynaydi ✅
06.06.2023
Ayollar futboli bo’yicha O’zbekiston Kubogi 1/8 finaliga qur`a tashlash marosimi bo’lib o’tdi. Unda “Lokomotiv-W” safarda “Qizilqum-W”ga qarshi bahs olib borishi oydinlashdi. Ushbu bahs 19-iyun sanasida bo’lib o’tadi. Qayd etish kerak,
💣 BUM! Nimchorak finaldagi raqib – OKMK ✅
05.06.2023
🏆 O’zbekiston Kubogi nimchorak finaliga qur`a tashlash marosimi bo’lib o’tdi. 👉Unga ko’ra, ushbu bosqichda jamoamiz OKMK maydoniga safar uyishtiradi. ⏳ Nimchorak final bahslari avgust oyida bo’lib o’tadi.

Вчера на 2-м туре чемпионата среди девушек до 16 лет в Бекабаде гостили девушки «Локомотива-W». Хозяин «Бекабад-W» победил со счетом 2:1. Гол нашей команды забила Рухшона Джалолиддинова.
🇹🇭 Сегодня в Таиланде стартует чемпионат Азии среди игроков до 17 лет. 👉 В нем также примет участие сборная Узбекистана до 17 лет. Ученики Джамолиддина Рахматуллаева находятся в группе D
10 июня в рамках 11-го тура Про-Лиги в матче против «Навбахор-Фарм» будет проведена лотерея и 3 победителя получат набор питьевой воды «Барбикан», а 20 счастливых обладателей билетов получить «Локомотив» получил
Завершился национальный чемпионат по мини-футболу. В последнем туре наша команда играла с футзалистами «Пахтакора» и проиграла 6:2. «Пахтакор» — «Локомотив» 6:2 Голы: Джасур Оринбосаров (7), Акмал Эльмуродов (7, 11, 18),
После победы над «Навбахор-Фарм» в 11-м туре Про-Лиги свое мнение высказал главный тренер «Локомотива» Денис Коростиченко. — Прежде всего, поздравляю всех с победой. Наконец, мы завершили первый раунд. Как и
ЛОКОМОТИВ — НАВБАХОР-ФАРМ 1:0 Ташкент. Стадион «Локомотив». 621 зритель Судьи: Фаррух Янсупов, Амир Галеев, Даниил Яценко, Абдурашид Худойберганов Инспектор: Бахтияр Намозов Комиссар: Гудрат Мадраимов Гол: Рустам Соиров, 1 (1:0) Предупреждения:
Сегодня наша женская команда принимала «Бунёдкор-W» в 10-м туре чемпионата страны и проиграла 1:3. «Локомотив-W» — «Бунёдкор-W» 1:3 Голы: Нозимахон Эргашева (33, 0:1), Махлиё Назаркулова (46, 1:1), Севара Розиева (54,
ЛОКОМОТИВ — СОГДИАНА 4:1 Голы: Джавахир Мубараков (41-п, 63, 69, 79) – Джавлон Абдувахобов (44). «Локомотив»: Данил Бакланов, Максудходжа Алоходжаев, Даниёр Эркинов, Полатжон Джумаханов, Азамат Комилов, Хамидулла Мамаджанов, Ибрагимжон Курбанов,
Состоялась жеребьевка 1/8 финала Кубка Узбекистана по женскому футболу. Стало ясно, что «Локомотив-W» на выезде сыграет с «Кызылкумом-W». Матчы пройдут 19 июня. Стоит отметить, что 2 дня назад «Локомотив-Ж» на
🏆 Состоялась жеребьевка полуфинала Кубка Узбекистана. 👉На данном этапе наша команда выедет на поле ОКМК. ⏳ Матчи 1/8 финала пройдут в августе.