“Hane Cup”. 30-oktabr kuni futbol maktabimiz Antaliyaga jo’nab ketadi
✅ 1-6-noyabr kunlari Turkiyaning Antaliya shahrida “Hane Cup-2021” musobaqasi bo’lib o’tadi. Ushbu turnirda 5 guruhimiz – Sunnatilla Abdurasulovning 2007-yilda tug’ilgan futbolchilari guruhi, Shavkat Axmedjanovning 2009-yilda tug’ilgan futbolchilari guruhi, Azizxon Umarovning
“Lokomotiv” – “Andijon” uchrashuvini Elyor Tursunov boshqaradi
14.10.2021
👉 17-oktabr kuni Coca Cola Superliga 22-turi doirasida “Lokomotiv” – “Andijon” bahsi bo’lib o’tadi. 👉 Mazkur bahsni Elyor Tursunov (suratda o‘rtada) boshchiligidagi hakamlar brigadasi boshqarib boradi. O‘yinda shuningdek VAR tizimi
Muvaffaqiyatli start, 1-tur va yangi futbolchilar haqida – Ahad Yusupov bilan intervyu
12.10.2021
– Jamoa mamlakat chempionatida muvaffaqiyatli start oldi. 1-tur haqida nimalar deya olasiz? – Ha, mavsum yaxshi boshlandi. Barcha jamoalar mavsumga yaxshi tayyorlanishdi. Mavsumdagi dastlabki o’yin qiyin o’tdi. Boshida “Bunyodkor” himoyasini
U-14 jamoamiz dastlabki bahsda mag’lub bo’ldi
04.10.2021
Bugun 14 yoshli futbolchilar o’rtasida O’zbekiston chempionatiga start berildi. “Lokomotiv” U1-4 jamoasi dastlabki turda “Paxtakor”ga qarshi bahs olib bordi va 0:2 hisobida mag’lub bo’ldi. PAXTAKOR U14 — LOKOMOTIV U14 2:0
“Lokomotiv” 5-oktabrga qadar dam oladi
03.10.2021
Xabaringiz bor, 3-13-oktabr kunlari Srechko Katanes boshchiligdagi O’zbekiston milliy terma jamoasi Iordaniyada yig’in o’tkazadi va u yerda Iordaniya hamda Malayziya termalariga qarshi xalqaro o’rtoqlik uchrashuvini o’tkazadi. Shu sababli yuzaga keladigan
⚡️ Quvonchli xabar! Azizbek Amanov ham terma jamoaga chaqirildi👍
02.10.2021
👉 Xabaringiz bor, O‘zbekiston milliy terma jamoasi oktyabr oyida Iordaniyada yig‘in tashkil etadi. ✅ Bugun bo‘lib o‘tgan Superliga 21-tur “Metallurg” – “Lokomotiv” bahsining oxirida gol urib, “temiryo‘lchilar”ga muhim g‘alabani
• Суперлига
Matonat va g‘alaba!!! 🚂💪
Bugun Superliga 21-turidan o‘rin olgan “Metallurg” – “Lokomotiv” uchrashuvi bo‘lib o‘tdi. 👉 Bekoboddagi o‘yin jamoamiz uchun oson bo‘lmasligi aniq edi. Uchrashuv qiyin boshlandi. Jasur Jaloliddinov betob bo‘lib qolgani bois o‘yinda
🎤 Mikael Sekeyraning “Metallurg”ga qarshi o’yindan keyingi fikrlari
01.10.2021
– “Lokomotiv”dan ajoyib o‘yin bo‘ldi. Bir soat davomida 10 kishi bo‘lib o‘ynadik. Ammo bu o‘yin davomida sezilmadi. Pressingda o‘ynashga harakat qildik. Hujumda 10 kishi bo‘lib o‘ynagan bo‘lsak, himoyada ham shunday

В турецкой Анталье стартовал турнир Hane Cup-2021, в котором, как мы сообщали сыграют воспитанники нашей футбольной школы В первом матче на поле вышли ребята 2007 г.р. под руководством Сунната
На стадионе ТашИИТ состоялся матч нашей основной и молодежной команд. Целью данного поединка была проверка молодых футболистов и подготовка к ближайшим матчам чемпионата Команды сыграли по формату в 4 тайма
1-6 ноября в Турции состоится международный футбольный турнир «Hane Cup»-2021 В этом турнире примут участие воспитанники нашей футбольной школы: 2007 года рождения (группа Суннатиллы Абдурасулова) 2009 г.р. (Шавкат Ахмеджанов) 2010 г.р.
Женская команда «Локомотив-W» сыграла завершающий матч второго круга чемпионата страны. В поединке, подопечные Дмитрия Смирнова сыграли против девушек из «Металлурга». Сам поединок начался для нашей команды неудачно. Уже к 8-минуте, наша команда
Ахад ака, добрый день! Ваша команда успешно стартовала в чемпионате страны. Поделитесь эмоциями от первого тура Безусловно, было интересно начать новый сезон. Все команды готовились к чемпионату. Для нас первый
Воспользовавшись паузой в календаре, основной состав организовал тренировочный поединок против навоийского «Кызылкума». Микаэль Секейра смог проверить ряд футболистов с маленькой игровой практикой, а также предоставил шанс молодым игрокам из ряда «дублеров». Сам
В Фергане продолжаются матчи 1 тура чемпионата страны по мини-футболу. Уже прошло три игровых дня, в которых сыграла наша команда. Итоги тура для нашей команды оказались весьма успешными. В первом
Команда U-18 провела матч своего чемпионата, приняв бекабадский «Металлург». Несмотря на то, что подопечные Рифата Акрамхужаева уступали со счетом 1:2, они переломили ход игры в свою пользу. 3:2 — победа
Сегодня состоялись матчи 3 тура первенства страны среди детей не старше 14 лет В одном из матчей подопечные Сунната Абдурасулова сыграли против «Турона» Отрадно, что наша команда одержала убедительную победу
⚡️BREAKING Нашу футзальную команду пополнили четыре именитых футзалиста: Равшан Элибаев, Дилмурод Шавкатов, Машраб Адилов и Акбар Усманов Отметим, что трое из них выступали за сборную Узбекистана на недавно прошедшем чемпионате