👨‍✈️ Coca Cola Superligasi. “Mash’al”ga qarshi o’yinni Elyor Tursunov boshqaradi
O’zPFL matbuot xizmati Coca Cola Superligasi 22-tur uchrashuvlarini boshqarib boradigan hakamlarni ma’lum qildi. Unga ko’ra, Muborakda o’tadigan “Mash’al” – “Lokomotiv” uchrashuvini Elyor Tursunov boshqarib boradi. Unga qanotlarda Shohruh A’zamov, Shohnur
“Lokomotiv” U-18 navbatdagi 3ta turni Farg‘onada o‘tkazadi
29.10.2020
👉 U-18 birinchiligining 8, 9, 10-turlari markazlashgan tartibda Farg‘ona shahrida o‘tkaziladi. Quyida “Lokomotiv” U-18 ishtirokidagi o‘yinlar taqvimini keltirib o‘tamiz. ⚽️ 8-tur. 6 noyabr. “Lokomotiv” – “Surxon” (FFA 2-sun’iy maydon, 11:00)
🎤 Kaxi Maxaradze: “Termizda g‘alaba qozonishimiz kerak edi”
28.10.2020
Bugun bo‘lib o‘tgan “Surxon” – “Lokomotiv” 1:1 bahsidan so‘ng jamoamiz sardori Kaxi Maxaradze o‘z fikrlarini bildirdi. – Biz yutadigan o‘yin edi, lekin bir nechta vaziyatlardan foydalana olmadik. Natijada bahs durang
📹 📸 Coca Cola Superliga. “Surxon” 1️⃣ “Lokomotiv” 1️⃣
Coca Cola Superligasining 21-turida jamoamiz “Surxon” maydonida 2 ochko yo’qotdi. SURXON – LOKOMOTIV 1:1 28 oktyabr 2020 yil. Termiz. “Surxon” stadioni. 15:00 Hakamlar: SHavkat Nasibullaev, Rasul Fozilov, Maksim Nexochin, Nayim Qosimov
Bugun futbol. “Surxon” – “Lokomotiv”
⚽️ Bugun Termizda Superliga 21-turidan o‘rin olgan “Surxon” – “Lokomotiv” bahsi bo‘lib o‘tadi. 👇 👉 Soat 15:00da boshlanadigan uchrashuvni “Sport” kanali to‘g‘ridan to‘g‘ri efirga uzatishni rejalashtirgan. Turnir jadvalida “Loko” 26
U-21 chempionati. “Surxon” 0️⃣ “Lokomotiv” 0️⃣
27.10.2020
U-21 chempionatining 21-turida yoshlarimiz “Surxon” maydonida durang qayd etdi. 😑 | UCHRASHUV YAKUNLANDI! Yana ko’plab ajoyib vaziyatlarni foydalana olmagan o’yinda yoshlarimiz “Surxon” bilan nursiz durang qayd etdi. #U21 #SurxonLokomotiv 0️⃣-0️⃣
Futzal. Jamoamiz 7-tur o’yinlarida 6 ochko oldi
26.10.2020
Bugun futzal bo’yicha O’zbekiston chempionati 7-tur uchrashuvlari yakunlandi. Uchinchi kungi bahslarda “Lokomotiv” futzalchilari “Stroitel-Zarafshon”ga qarshi parketga tushdi va yirik hisobda g’alabaga erishdi. Umumiy hisoblaganda, jamoamiz 7-turning 3 bahsida 2 g’alaba
“Surxon” – “Lokomotiv” bahsini Shavkat Nasibullayev boshqaradi
25.10.2020
28 oktyabr kuni “temiryo‘lchilar” Termizda “Surxon” mehmoni bo‘lishadi. ⚽️ Superliga. 21-tur. SURXON – LOKOMOTIV Hakamlar: Shavkat Nasibullayev, Rasul Fozilov, Maksim Nexochin, Nayim Qosimov Nazoratchi: Timur Abdullayev Komissar: Zohirjon Akramxonov O‘yin
Futzal jamoamiz “Buxoro”ni mag’lub etdi
24.10.2020
Bugun futzal bo’yicha Oliy liga o’yinlari 7-turi birinchi kungi uchrashuvlariga start berildi. Kunning ikkinchi uchrashuvida “Lokomotiv” futzalchilari “Buxoro”ga qarshi bahs olib bordi va 6:1 hisobida g’alabaga erishdi. 🔴 BUXORO —
🎙 Andrey Miklyayev: “Yigitlarga minnatdorlik bildiraman”
23.10.2020
“Qizilqum”ga qarshi o’yindan keyin “Lokomotiv” bosh murabbiyi Andrey Miklyayev o’z fikrlarini bildirdi. – Bugun g‘alati o‘tgan ikki xil taymning guvohi bo‘ldik. Albatta, bugun biz o‘zimiz istagandek o‘yin ko‘rsata olmadik. Menimcha,

Профессиональная футбольная лига объявила о том, что матчи 8-10 туров первенства U-18 пройдут в централизованном формате в городе Фергана. Матчи трёх туров пройдут в период с 6-го по 10
Стал известен календарь второго круга чемпионата Узбекистана среди женщин. 12 команд-участниц разбиты на две группы, согласно занимаемой позиции после сыгранных матчей первой стадии. «Локомотив-W», как известно, занял восьмое место в
После прошедшего матча с «Сурханом», капитан команды, Кахи Махарадзе оставил свой комментарий о матче: Это был матч, который мы должны были выигрывать, но мы не использовали ряд опасных моментов. В результате
Главный тренер клуба, Андрей Микляев прокомментировал матч в Термезе: Сыграли не так, как предполагалось. Дорога была непростая, приехали за несколько часов до игры. Во-вторых, как вы сами видели, были неблагоприятные
В спорткомплексе «Сурхан» города Термез состоялся матч 21 тура Суперлиги. «Локо» приехал в гости к «Сурхану». В данной игре, подопечные Микляева сыграли вничью со счётом 1:1. Сама игра прошла при сильном ветре, который
⚽️ Сегодня стартовал седьмой тур Высшей лиги по футзалу. Во второй встрече игрового дня, наша команда вышла на площадку против «Бухары» Команда одержала уверенную победу с крупным счётом 1:6
Сегодня в Навои состоялся матч 20 тура Суперлиги Coca Cola, в котором, «железнодорожники» состязались против местного «Кызылкума». На 4-минуте встречи игроки хозяев организовали массивную атаку, в результате чего один из
Андрей Микляев ответил на вопросы журналистов после матча «Кызылкум» — «Локомотив»: «Сегодня мы стали свидетелями двух разных таймов. Конечно, мы не смогли показать ту игру, которую хотели. Мне кажется, что
👉 Вчера состоялись матчи 11 тура, женского чемпионата страны по футболу. Наша женская команда сыграла в Намангане, против местного «Навбахора». К сожалению, матч закончился поражением наших девушек со счётом
Сегодня состоялся матч 19 тура Суперлиги Coca Cola, в котором «железнодорожникам» противостояла другая столичная команда — «Бунёдкор». Уже на первых минутах, подопечные Микляева предприняли ряд опасных моментов. На 5-минуте, Марат