Ўзбекистоннинг амалдаги чемпиони “Локомотив” жамоаси бугун Осиё Чемпионлар Лигаси 2-тур учрашувлари доирасида БААнинг “Ал Аҳли” клубига қарши баҳс юритди. Қизиқарли кўриниш олган беллашувда “Локо” футболчилари 2 та тўп фарқи билан
Эртага, 27 февраль куни “Локомотив” ўз майдонида БААнинг “Ал Аҳли” клубига қарши баҳс олиб боради. Осиё чемпионлар лигаси 2-туридан ўрин олган мазкур баҳс ТТЗдаги “Локомотив” стадионида бўлиб ўтади ва 16:00да
Хабарингиз бор, 27 февраль куни Осиё чемпионлар лигаси 2-туридан ўрин олган “Локомотив” – “Ал Аҳли” (Дубай) учрашуви бўлиб ўтади. ТТЗдаги “Локомотив” стадионида кечадиган баҳс 16:00да бошланади. Эртага, 26 февраль куни
27 февраль куни “Локомотив” Осиё чемпионлар лигаси 2-тур учрашувини ўтказади. “Темирйўлчилар” шу куни ўз майдонларида БААнинг “Ал Аҳли” клубини қабул қилишади. Ўйин ТТЗдаги “Локомотив” стадионида бўлиб ўтади ва 16:00да бошланади.
Олдинроқ хабар берганимиздек, “Локомотив” футболчилари кечадан бошлаб Осиё Чемпионлар Лигаси 2-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган “Ал Аҳли”га қарши ўтадиган беллашувга ҳозирликни бошлашган эди. “Темирйўлчилар” жамоаси бугун ҳам мазкур ўйинга тайёргарликни
Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси 20 февраль куни Осиё Чемпионлар лигаси илк тур учрашувини Саудия Арабистонининг “Ал Таавон” жамоасига қарши ўтказганидан хабарингиз бор. Тошкентга қайтиб келган “темирйўлчилар” бугундан машғулотларга киришишди. Жамоа “Локомотив”
Бугундан Осиё яшил майдонларида қитъа чемпионлар лигасининг янги мавсумига старт берилди. Илк турда “Локомотив” жамоаси Саудия Арабистонининг “Ал Таавон” жамоаси меҳмони бўлди ва қизиқарли тарзда ўтган беллашувда кичик ҳисобда имкониятни
Биласиз, бугундан қитъамизда клублар миқёсидаги энг нуфузли турнир саналадиган Осиё Чемпионлар лигаси старт олди. Ўзбекистон чемпиони – “Локомотив” жамоаси илк турда Саудия Арабистонига сафар уюштиради ва “Ал Таавон” клуби меҳмони
“Локомотив” бу йилги Осиё чемпионлар лигасини 20 февраль куни бошлайди. “Темирйўлчилар” Саудия Арабистонида “Ал Таавон” меҳмони бўлишади. Жамоа ОЧЛ регламентига кўра бугун ўйин бўлиб ўтадиган стадионда бир соатлик машғулот ўтказди.
Биласиз, “Локомотив” эртага, 20 февраль куни “Ал Таавон” клубига қарши Осиё чемпионлар лигаси 1-тур учрашувини ўтказади. Бугун мазкур матч олдидан учрашув расмийлари иштирокида митинг бўлиб ўтди. Ушбу тадбирда жамоаларнинг эртанги

Сегодня состоялся матч 2-го тура группового этапа группы «А» ЛЧА-2017 между ташкентским «Локомотивом» и дубайским «Аль Ахли». Счет был открыт на 20-й секунде! Среди «железнодорожников» отличился Саламат Кутибоев. Во втором
Сегодня на стадионе «Локомотив» прошли предыгровые мероприятия. Завтра, 27 февраля «Локомотив» на своём поле примет клуб «Аль Ахли» из ОАЭ. Эта встреча 2 тура Азиатской Лиги Чемпионов пройдёт на стадионе «Локомотив»,
Мы уже сообщали вам, что футболисты «Локомотива» со вчерашнего дня начали подготовку к матчу 2 тура Лиги Чемпионов АФК против клуба «Аль Ахли». «Железнодорожники» и сегодня проводили подготовку к этому
Стартовала Азиатская Лига Чемпионов. В рамках первого тура «Локомотив» на выезде играл с клубом из Саудовской Аравии — «Аль Таавун». В интереснейшей встрече победу с минимальным счётом одержали хозяева поля.
Вы знаете, что сегодня стартует крупнейший клубный турнир континента — Азиатская Лига Чемпионов. Чемпион Узбекистана «Локомотив» в рамках первого тура сыграет в гостях с клубом из Саудовской Аравии — «Аль
Наша команда подала заявку на групповой этап турнира Лиги чемпионов АФК. В список вошли 30 футболистов. Из них три легионера. В заявке 3 вратаря, 11 защитников, 11 полузащитников и 5
Представители «Локомотива» после двухднедельных учебно-тренировочных сборов 13 февраля вернулись в Ташкент. После небольшого отдыха «железнодорожники» приступили к тренировкам. Сегодня футболисты «Локомотива» собрались на своей базе и провели тренировку. На тренировке
Действующий чемпион Узбекистана — «Локомотив» продолжает свою подготовку к новому сезону. На протяжении двух недель «Железнодорожники» проводили сборы в турецком городе Анталия. Теперь футболисты «Локомотива», отдохнув 3 дня, начнут подготовку
Сегодня «Локомотив», который проводит подготовку к новому сезону подписал контракт с двумя футболистами. Это защитник Шухрат Мухаммадиев, который запомнился всем играми за «Машъал» и «Насаф» и полузащитник Диёр Турапов, игравший
Чемпион Узбекистана «Локомотив» продолжает свою подготовку к новому сезону. Он пополняет свой состав опытными игроками. В зимнее трансферное окно «Локо» подписал нескольких футболистов. Сегодня пополнилось количество полузащитников. Саламат Кутыбаев, игравший